Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Hrad Prince Filipa

Started by Danybůjek, 21. Jún 2013, 20:38:43

« predchádzajúce - ďalšie »

KLF

No rozmery to zacina mat pekne! (y) To je asi polovica podla toho co som tu cital, nie?

Danybůjek

Quote from: KLF on 14. Júl 2013, 22:28:47
No rozmery to zacina mat pekne! (y) To je asi polovica podla toho co som tu cital, nie?

KLFe, bohužel Izmael nakonec hrad z časových důvodů prodlužovat nebude.   :'(
Čili hrad bude bohužel veliký, tak jak je na fotce. :'(
Jediná možnost je, že by se někdo ke stavbě přidal a zvetčil by plochu.  ;)

KLF

Ok, tak aspon v tejto velkosti ho dokonci. ;)

Danybůjek


Danybůjek

No nakonec jsem hrad stihl do výstavy dostavět.
Po malých problémech (hrad skoro celý zničen) jsem to dotáhl do konce.
Houby já! To Izmael s Michalem Budinským odvedli precizní práci a
pomohli mi hrad dostavět. Teď doufám, že hrad mi nikdo na BB nezničí
nebo něco neukradne.   ;D

Izmael: díky! Doufám, že svůj Hardrianův Val odprezentuješ zde na fóru. Takhle precizně odvedenou stavbu přece musíš!!

Michale: díky! Tvoje Dílo je prostě stavba profesionála!!!

Mám zatím jen hnusnou fotku z mobilu!
Později dodám fotky z fotoaparátu!

kamil

V porovnani s predchadzajusou fotkou je vidiet ze hrad je pozmeneny a teda aj o nieco mensi. Nevadi, hlavne ze sa ho podarilo dostavat a aj v tejto verzii vyzera velmi dobre. Chcelo by to ale aj nejake detailnejsie fotky jednotlivych casti.
Rovnako sa mi paci aj prirodna sceneria pred hradom, na takej velkej ploche nevidim vacsie prazdne miesto na ktotom by nic nebolo.

Danybůjek

Quote from: kamil on 16. August 2013, 12:59:54
V porovnani s predchadzajusou fotkou je vidiet ze hrad je pozmeneny a teda aj o nieco mensi. Nevadi, hlavne ze sa ho podarilo dostavat a aj v tejto verzii vyzera velmi dobre. Chcelo by to ale aj nejake detailnejsie fotky jednotlivych casti.
Rovnako sa mi paci aj prirodna sceneria pred hradom, na takej velkej ploche nevidim vacsie prazdne miesto na ktotom by nic nebolo.

No mám dvě fotky krajiny!

Danybůjek

Chtěl bych ještě poděkovat všem co mi zapůjčili díly které mi nepřišli z BL!!
Hlavně bych chtěl SpCasPimu000. Jožo moc díky za ochotu a trpělivost!!
Moc díky za to, jak se o nás Kfoly staráš!
Díky: Buďo, CSPXe, Kamile a KLFe!!!!

Aki

Quote from: kamil on 16. August 2013, 12:59:54
V porovnani s predchadzajusou fotkou je vidiet ze hrad je pozmeneny a teda aj o nieco mensi. Nevadi, hlavne ze sa ho podarilo dostavat a aj v tejto verzii vyzera velmi dobre.
Naopak. Myslím si, že tato úprava mu jen prospěla. Vypadá to realističtěji. Na KFOLa opravdu super dílo. První stavby vypadaly příliš dětinsky, rozbořená stavba příliš megalomansky. Zde se mi již proporce líbí. Pokud chceš pokračovat tímto směrem, bude to jen dobře. Dobré ale bude ne jen stavět, ale i studovat. Kasteologie je hodně zajímavá, ale i dost náročná.  8)

Danybůjek

Kamil, Aki díky za názory!

P.S. Tady jsou fotky, co fotil Izmaelův tatínek.

Izmael10

Ešte niečo zo stavania.  ;D

LANDSER


Paliason

Danyboy tvoj hrad je parádny, som na to pozeral v Banskej úplne vyvalene... (y) , fakt je to na vysokej úrovni, a ked pozrem na tvoj vek, tak máš velký talent  8)

KLF

#28
Tak tak, suhlasim! (y) Aj preto som Danyho "podhadzoval" mediam, nech ho vyspovedaju. ;)

[attach=1][attach=2]

drdano

Quote from: KLF on 19. August 2013, 21:27:06
Tak tak, suhlasim! (y) Aj preto som Danyho "podhadzoval" mediam, nech ho vyspovedaju. ;)

A vdaka tomu mal druhy (=vacsi & starsi) Danny od medii pokoj  >:D

Ale naozaj paradna robota, Dannyboy  (y) (y) (y) A casom si budes snad moct ist s nami starsimi "zahrat Creationary"  >:D
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)