Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Buďove výtvory

Started by Buďo, 01. Február 2012, 18:26:25

« predchádzajúce - ďalšie »

frantoka

Tie tvoje vláčiky je radosť pozerať i keď zbieram inú tematiku LEGA, ale keď vidím tie tvoje výtvory by som si normálne šiel i nejaký ten vláčik kúpiť  ;)

Buďo

Quote from: MiKeL on 29. Október 2012, 09:20:26

a podotazka: na tej doprastavackej loko tie okna su aj nejako prichytene, ci len polozene?

Okná sú prichitené takýmto spôsobom  :)  skupinová fotka je samozrejme v pláne .
Ešte mám parnú lokomotívu nedokončenú (chýbajú nejaké detaily a teraz pôsobí fádne) šak donesem na stretko a uvidíš  :)

Morandi

Sikovny a esteticky sposob naklonenia. (y)

Buďo

Michalská veža ,verzia dva.Pôdorys pôvodný 20x20 , výška nová 90cm .

kiko97

Čím dlhšie sa naň pozerám tým viac zaujímavých detailov zabadám, napr. zábradlie, osemuholníková časť veže, kopula. Svelá práca.  :D

Mizu

Michalska je velmi pekna... nie som sice z BA a vezu som videl iba par krat ale je to velmi pekne postavene  :)

Buďo

Ahojte.

Momentka na neznámej malej železničnej zastávke a takmer hotový autobus.

Betka

Paráda! (y) Páči sa mi aj železničná zastávka aj autobus - taký by sa hodil aj do môjho mesta  :)

Morandi

Ten mur je z coho spraveny?

MiKeL

Povedal by som, ze Technic, Brick 1 x 2 with Holes

Skvely napad, pripomina to betonove ploty casov minulych :)

Buďo

MiKeL ma predbehol   (y) áno presne tak :)

swiss villa


Buďo

Hromadná fotka lokomotív. Fotky parnej ešte pribudnú.

phoenicis

Krása  (y) Vyzerá to úplne úžasne  :o
Teím sa na ďalšie foto tej parnej ;)

drdano

No Budo, je jasne, ze si vrchny locomotive-constructor celej nasej komunity... Normalne by som ti najradsej zadal objednavku: Kazdy mesiac jedna nova lokomotiva a jeden novy wagon, nech sa ta kolekcia rozrasta... Si proste TRAIN-BOSS... A pre vsetkych, ktori sa nezucastnili letnej session v auguste v Ruzomberku - mozete lutovat, tie vecicky nazivo vyzeraju este o 100% uzasnejsie...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)