Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Command & Conquer: GENERALS

Started by Paliason, 04. Máj 2017, 17:12:25

« predchádzajúce - ďalšie »

Buďo

Quote from: GentlemanA15 on 12. Máj 2017, 08:11:32
Chlapci, musím vás pochváliť. Fakt verné predlohe. (y)

Diki ! Keď sa chce ,dá sa kadečo  :) 

Jedna  z tých väčších mašín .Táto sa mi najviac páčila odjakživa  :D

martinn

No OK, som rád za vaše názory :-)

bedo

Quote from: martinn on 12. Máj 2017, 23:36:19
No OK, som rád za vaše názory :-)

Pohoda martinn, možeš sa pridat kedy len chceš - rozširovanie obzorov je doležité !!  8)

martinn

Quote from: bedo on 12. Máj 2017, 23:38:46
Pohoda martinn, možeš sa pridat kedy len chceš - rozširovanie obzorov je doležité !!  8)
OK, ja prispejem minifigom - ministrom obrany :-) ktorý rozpustí armádu :-)

misoku

Ja si myslim, ze dnes je okolo nas viac prikladov toho co je zle , preto musime skor nasim detom ukazovat dobre veci aby rozoznali dobre od zleho - ako pise Mikel.  Za mna  je to scestne vymyslat si vojny a tvarit sa ze je to mozno aj pre deti. 

Paliason

Quote from: Buďo on 12. Máj 2017, 22:37:03
Jedna  z tých väčších mašín .Táto sa mi najviac páčila odjakživa  :D

Dobrá mrcha ozrutná  (y)

Overlord si dáva Paladinov ako raňajky ku káve.


bedo

Quote from: misoku on 13. Máj 2017, 08:41:16
Ja si myslim, ze dnes je okolo nas viac prikladov toho co je zle , preto musime skor nasim detom ukazovat dobre veci aby rozoznali dobre od zleho - ako pise Mikel.  Za mna  je to scestne vymyslat si vojny a tvarit sa ze je to mozno aj pre deti.

V USA na to išli rovnako - teraz tam maju tych bezpohlavných trtkov čo potrebujú ochranu pred "slovami" ktoré ich zranujú -- ale kludne ved svoje deti cestou akou chceš misoku - bránit ti v tom isto nebudem, ale je jedno pekne prislovie ktore podla mojho nazoru pekne odraza to ako sa cela historia točí pekne dokolečka:

hard times create strong men,
strong men create good times,
good times create weak men and weak men create hard times


papluh

Paliasson: keby ten hráč s Paladinmi mal aspoň trocha micromanagementu tak je výsledok opačný   ;) Takto ich tam nasypal ako kurence idúce na páse na porážku...


Bedo: V USA je napr cez 5 miliónov členov NRA, takže ak sa nezatúlaš do pár vykričaných štvrtí a firiem, tak máš oveľa väčšiu šancu stretnúť sa s niekým kto má rád kvéry...

bedo

Quote from: papluh on 13. Máj 2017, 15:12:10
Paliasson: keby ten hráč s Paladinmi mal aspoň trocha micromanagementu tak je výsledok opačný   ;) Takto ich tam nasypal ako kurence idúce na páse na porážku...


Bedo: V USA je napr cez 5 miliónov členov NRA, takže ak sa nezatúlaš do pár vykričaných štvrtí a firiem, tak máš oveľa väčšiu šancu stretnúť sa s niekým kto má rád kvéry...

Oboje pravda  ;D , akurat myslím ze pri tom gameplayi išlo práve o to ukázat co ten overload dokáže - inak je jasné že by ho moje Paladin tanky nastrúhali na plátočky  :D

MiKeL

Quote from: misoku on 13. Máj 2017, 08:41:16
Ja si myslim, ze dnes je okolo nas viac prikladov toho co je zle , preto musime skor nasim detom ukazovat dobre veci aby rozoznali dobre od zleho - ako pise Mikel.  Za mna  je to scestne vymyslat si vojny a tvarit sa ze je to mozno aj pre deti.

Vedel som, ze to otocis, ja to vratim naspat ;) na vystavach mame zatial len tie pozitiva, podme ukazat aj negativa  :oldman: z casu na cas, v rozumnej miere

bedo

Quote from: MiKeL on 13. Máj 2017, 20:55:57
Vedel som, ze to otocis, ja to vratim naspat ;) na vystavach mame zatial len tie pozitiva, podme ukazat aj negativa  :oldman: z casu na cas, v rozumnej miere

say no more  >:D

MiKeL

#86
Bedo, nehrot to uz prosim ta tymi ukazkami. Vdaka.

Uzatvaram tymto hadky ci tato tema ano alebo nie. Chlapci pokracujte a uvidime co z vas vylezie. Minimalne ste zatial to jedine co sa tu riesi.

bedo

Quote from: MiKeL on 13. Máj 2017, 23:53:04
Bedo, nehrot to uz prosim ta tymi ukazkami. Vdaka.
SORRY, kludne to zmaste  ;D

Buďo

#88
Nuke cannon hotový . Ľahko ho zostaviť z prepravnej do palebnej pozície .To až budeme vedieť ako to naaranžujeme sa môžme rozhodnúť .
Následne sa pustím do Troop crawlera a Inferna

Paliason

Nuke Cannon vynikajúci!

A určite rátam s tým, že bude rozložený niekde na teplom miestečku. Naskicujeme neskôr zopár terénov - herných máp, vybereme najvhodnejšiu, a podla toho budeme balancovať, koľko akých strojov tam chceme. Tento "atomáčik" bude stačiť jeden si myslím.



Quote from: papluh on 13. Máj 2017, 15:12:10
Paliasson: keby ten hráč s Paladinmi mal aspoň trocha micromanagementu tak je výsledok opačný   ;) Takto ich tam nasypal ako kurence idúce na páse na porážku...
Quote from: bedo on 13. Máj 2017, 15:24:51
Oboje pravda  ;D , akurat myslím ze pri tom gameplayi išlo práve o to ukázat co ten overload dokáže - inak je jasné že by ho moje Paladin tanky nastrúhali na plátočky  :D

Jasnačka, len ukážka jeho schopnosti, "prejsť cez všetko". V rozumnej formácii by ho dali dole aj traja.