Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

"Postavme si Slanec" - Slanec (14.4.2014 - 9.5.2014)

Started by KLF, 20. November 2013, 11:41:28

« predchádzajúce - ďalšie »

KLF

Tak mame pre buduci rok dalsiu - tentokrat mensiu - vystavku, a to na dalekom vychode. ;) Bude sa konat v obci Slanec, cca 20km vychodne od Kosic v krasnom prostredi Slanskych vrchov. Ako som uz bol byval spominavsi, vystava bude mensia - bude na ploche cca 6x8m, cize tam pojde obmedzeny pocet nasich exponatov. Chceme sa teda spytat, kto sa bude na tejto vystave podielat a cim? Cestovne naklady budu samozrejme hradene a mozno bude este aj cosi navyse. ;)

liondee

To je prestor na také pekné mesto Classic Town :)

phoenicis

Alebo možno nejaké menšie mestečko, nejaké MOCi a nejaké väčšie modely.
Ja by som sa pridal, keďže oproti BB a ZV to mám "za kopcom"...

Buďo

Môžete so mnou rátať :) Až by sa robilo City - 6 vide autá , zeleň, prípadne nejaké budovy napr. stanica s vlakmi .Ak budú žiadané veľké mocy ,tak stavba z okolia či Košíc ;)

kamil

Môžem prispieť podľa toho, na čo bude výstava zameraná.
City vozidlá a creator domy sú vždy k dispozícií.

Juraj Košeca

A čo tak moja zbierka vlakov + technic  cca to mam asi 5mx5m :) niejaké budovy z city a rôzne autíčka

MiKeL

Vystava je tu co nevidiet (asi 1.5 mesiaca), takze bolo by fajn zosumarizovat co sa tam vystavi. Kedze priestoru je pomenej, preferovane budu hlavne velke modely z tychto tem: Star Wars, Landmarky, Technic a mesto bude tentokrat tvorene len modularmi okolo ktorych bude behat vlak. Kto mozte cim prispiet z vymenovaneho?

Landmarky - KLF, mesje?, drdano?
SW - phoenicis, KLF?
Technic - MiKeL 8865, kto dalsi?
Vlak - KLF
Modulary - kolko sa bude dat dam ja, ale kedze chcem zriesit jeden lokalny MOC, tak uvidim na co mi ostanu diely, takze kot dalsi?

Pali, ty mas nieco postavene? Resp budes mat do terminu?

phoenicis

Quote from: MiKeL on 03. Marec 2014, 14:42:42
...
SW - phoenicis, KLF?
...

Zo SW ponúkam všetko, čo bolo v Banskej Bystrici a Zvolene ;)

Paliason

Quote from: MiKeL on 03. Marec 2014, 14:42:42
Pali, ty mas nieco postavene? Resp budes mat do terminu?

Toho Pontiaca a Scaniu som rozobral a staviam nové veci, ale do toho dátumu nestihnem nič z toho.

Ale ten Landrover ešte mám a rozoberať ho budem až ked dokončím teraz rozrobené modely...čiže je k dispozícií,len neviem, či sa tam nájde preňho priestor. Vystaví sa vedla technic modelov alebo ako? Lebo čítam, že Technic-u je tam zatial len to jedno auto, či aj drdano dodá tie svoje?...

Buďo


MiKeL

Quote from: phoenicis on 03. Marec 2014, 14:45:02
Zo SW ponúkam všetko, čo bolo v Banskej Bystrici a Zvolene ;)

No ty si takemr domaci, takze by sa patrilo patricne odprezentovat ;)

Quote from: Paliason on 03. Marec 2014, 15:46:33
Ale ten Landrover ešte mám a rozoberať ho budem až ked dokončím teraz rozrobené modely...čiže je k dispozícií,len neviem, či sa tam nájde preňho priestor. Vystaví sa vedla technic modelov alebo ako? Lebo čítam, že Technic-u je tam zatial len to jedno auto, či aj drdano dodá tie svoje?...

Tak ak nie je problem, tak poputuje aj na vychod ;)

Quote from: Buďo on 03. Marec 2014, 17:31:44
Ja mam spravený erb slanca ,je oň záujem?

Jasne, potesia sa.

phoenicis

Quote from: MiKeL on 04. Marec 2014, 10:45:05
No ty si takemr domaci, takze by sa patrilo patricne odprezentovat ;)

Nuž, nie je problém zabrať aj celú plochu  ;D - ak bolo v BB málo (v porovnaní s titulom "takmer domáci"), pridám ;)

phoenicis

Čo všetko sa bude vystavovať okrem mesta? Aké väčšie témy? Koľko toho bude?
(to len aby som vedel, koľko toho zo Star Wars chystať...)

KLF

Planujeme tam okrem mestecka a SW dat Landsmarky, nejake Technicy, nejake Model Teamy, vlaky, Paliho Land Rover, Janickove B-modely a jeden MOC objektu zo Slanca. ;) Bude tam velmi malo miesta, cize fakt len take vzorky tam mozme dat a dobre je ukazat tym detom tam hlavne tie velke veci, na to decka najviac vyvaluju oci. :) Od Teba cize hlavne UCSka a ten 10195, ak sa da. Falcon UCS nemas zlozeny?

mesje