Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

"Postavme si Slanec" - Slanec (14.4.2014 - 9.5.2014)

Started by KLF, 20. November 2013, 11:41:28

« predchádzajúce - ďalšie »

MiKeL

VYSTAVA BOLA ZRUSENA

Dnes (par dni pred zaciatkom) nam zo Slanca oznamili, ze vystava sa rusi. Starosta (po niekolkych mesiacoch) zistil, ze obecna pokladna je prazdna (kope tunel?) a nemaju z coho zafinancovat ani tych par eur na dopravu. Este som plny negativnych emocii, takze sa radsej nejdem velmi rozpisovat.

Buďo

Ako som počul od KLF-a ,že moc nekomunikujú s nami rátal som i s takouto možnosťou .Nechcel som kuvikať.Ešteže ten erb čo som pre výstavu spravil nebol podlepený na doske   :D (kôli pevnosti) Keby bol ,bolo by nemilé to strhávať a čistit obojstrannú pásku s vedomím ,že sa to nevystavilo ;)

KLF

Mna len zaraza, ze nenasli ani tych 200.- € na dopravu?! :o Ved to uz sa fakt mohli aj zlozit na to, uz len kvoli tym detom! Maximalna neserioznost a svinstvo! Najma ked sme sa na to uz pripravili a poniektori postavili aj nemale modely. (n) Pripajam fotografiu starostu Slanca.

Ing. Jozef Bela

[attachimg=1]

phoenicis


drdano

Quote from: phoenicis on 09. Apríl 2014, 22:35:01
Tlačím a brúsim šípky...  ???

Tlačím 1000x a ukladam na kopku vedla zachodovej misy...  >:D
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Juraj Košeca