Napodobeniny

Started by GentlemanA15, 07. Júl 2012, 10:38:04

« predchádzajúce - ďalšie »

j.dodo

Quote from: smirec1 on 26. Február 2019, 09:04:30
Tak uz ryzojedi predavaju za 58€....ta rychlost je neuveritelna

ale hned pochopili, ze on bude zaujem.. aston stoji iba 41:-)))
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

smirec1

Aston je taky skaredy, ze by som ho nekupil ani keby bolo od Lega za cenu Lepinu!

KLF

Toto ma dostalo - Primitive Tribe  ;D ;D ;D

[attachimg=1]

PC CZ

WTF ? Pár měsiců zpět tu byla zpráva že čínsky soud zakázal vyrábět a prodávat kopie LEGO setů a je to tu zas. To si jako dovolí ignorovat soudní rozhodnuti ?

Bača

Quote from: PC CZ on 26. Február 2019, 22:34:10
WTF ? Pár měsiců zpět tu byla zpráva že čínsky soud zakázal vyrábět a prodávat kopie LEGO setů a je to tu zas. To si jako dovolí ignorovat soudní rozhodnuti ?
Aj čínsky ehm súd sa musí podriadiť vedúcej úlohe strany. Pokiaľ to súdruhovia z Lepinu straníckemu vedeniu dostatočne zdôvodnili a neboli lakomí, stráca pôvodné rozhodnutie súdu moc. Navyše Číňan to neberie tak, že robí niečo zakázané, prosto len prekabátil naivných Európanov, ako už toľkokrát predtým.

smirec1

Zevraj: Primitive tribe ...som sa nasmial!  ;D

Jago


Administrator

Praetor - uloha pre Teba:  SEEK & DESTROY!

j.dodo

Quote from: Jago on 27. Február 2019, 13:58:14
Kópia Mustangu už je v predaji
https://deti.bazos.sk/inzerat/95810787/Stavebnica-Ford-Mustang-GT-Lego.php
srandista.. ved original lego sa bude dat kupit za podobnu cenu v akcii... to by niekto kupoval pochybnu kopiu?
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Praetor

Quote from: Administrator on 27. Február 2019, 14:09:19
Praetor - uloha pre Teba:  SEEK & DESTROY!

Takže naviazať kontakt a štandardným spôsobom sa o to postarať a zahladiť stopy...  8)
Zhabaný kontraband spoločne spálime - nema problema: Ave Ceasar! (TLG)  >:D

MiKeL

Quote from: Praetor on 27. Február 2019, 16:41:22
Ave Ceasar! (TLG)  >:D

Aky Caesar!!! Tuna sa rozkazy prijimaju pobuchanim lavej ruky po pravej bradavke a zvolanim "TatraLUG" :oldman:

KLF

Obchod s klonmi v Nemecku. Sa nesere typek - aj LEGO tam ma. :o  Ocakavam ze mu coskoro zazvoni LEGO Juris. O0
Kua, ale ta Enterprise od Mega Bloks je pecka! Da sa to vobec niekde na zapade v obchode kupit?? V TRU som to nikdy nevidel.


papluh

https://www.brickfanatics.com/the-lego-group-successfully-gets-lepin-trademark-cancelled-in-the-uk/?

TLG sa podarilo v UK dosiahnuť zrušenie ochrannej registrácie loga LEPIN.
Tí sa ani moc nebránili, len v prvotnej snahe to zastavit poslali že " použitie a registrácia loga vlastníka (LEPIN) nijako nepoškodzuje žiadateľa o zrušenie (TLG)"  ;D ;D ;D ;D  >:D
"the use or registration of the Proprietor's mark will not cause any damage to the Cancellation Applicant."


Bača

 Použijú pre UK iné logo. Ale sme radi za každý malý úspech voči tejto globálnej pliage.

smirec1