Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

phoenicis

Quote from: KLF on 01. Január 2017, 15:00:05
Podla mna to je samostatny maly modelcek a ako taky je podareny.

Mne sa tiež páči a určite doňho pôjdem (pokiaľ nebude len na nejakom CONe a na BL za nehorázne prachy).

papluh

Ak by si toho R2D2 niekto chcel postaviť (bez potlače) tak návod je už online

https://mi-od-live-s.legocdn.com/bigdownloads/buildinginstructions/6194449.pdf

papluh

Podľa pinov na podstave to vyzerá na nejakú sériu polybagov pre SW

papluh

Tak holandskému eshopu sa podaril menší únik názvov a cien 2H2017 setov.
Podľa čísel to vyzerá že Constraction Scout Trooper bude mať Constraction Speeder Bike

Star Wars
75166 First Order Transport Speeder Battle Pack (17.99 €)
75167 Bounty Hunter Speeder Bike Battle Pack (17.99 €)
75178 Jakku Quad Jumper (69.99 €)
75180 Rathtar Escape (89.99 €)
75182 Republic Fighter Tank (34.99 €)
75183 Darth Vader Transformation (34.99 €)
75185 Tracker I (79.99 €)
75186 The Arrowhead (99.99 €)
75531 Stormtrooper Commander (29.99 €)
75532 Scout Trooper & Speeder Bike (59.99 €)

Ešte by môhli zaujať tieto albumy  >:D
http://imgur.com/gallery/TfyCO
http://imgur.com/a/nLFUB
(LEGO/Disney už ukázalo, že vie rušiť obrázky aj na imgur, tak keď im vadia nech si zrušia zdroj)

bedo

Remake 130tky saber class - pekne pekne aurat sa mi to zda trosicku drahe  :(

STARHAWK

Ze by chceli battlepacky zdraziet o 1e ? Inak som zvedavy na ten bounty huntersky - dufam ze to bude stat za to.

bedo

Mno cim dalej kukam na tu 130tku tym viac sa mi to kvalitou podoba battlepacku - akoze fakt podla tych linknutych orazkov je to  dost smutne a za tu cenu priam nechutne

KLF

Sami2001 ma upozornil na zaujimavy detail v lavom spodnom rohu skatule od Death Star. Moze to nieco znamenat, ale aj nemusi... ;)

MiKeL

Ako nesw fanovi mi chvilu trvalo to desifrovat ;) najskor som dumal, ze preco je tam rokou spraveny tien psa  >:D

KLF

Koki, inak fakt!  :)) :)) :)) :))

juraj

Ja som cakal cestu do praveku. DS vs Brontosaurus.

papluh

tak nový UCS Snowspeeder
https://www.reddit.com/r/lego/search?q=75144&sort=new&restrict_sr=on

Nechám na fanúšikov SW či je bližšie predloha ako tá placka predtým.

mesje

Quote from: papluh on 15. Február 2017, 12:10:46
tak nový UCS Snowspeeder
https://www.reddit.com/r/lego/search?q=75144&sort=new&restrict_sr=on

Nechám na fanúšikov SW či je bližšie predloha ako tá placka predtým.

Novy snowspeeder sa cakal, ale pre mna to je dalsie, tretie sklamanie za sebou v ramci UCS. Toto pre mna neni stroj, co si zasluzi UCS prevedenie, a UZ VOBEC nie druhy krat. Je X veci, co este vobec neboli UCS a viac by sa to hodilo - AT-AT, Jabbov palac, trade federation battleship, realna death star, atd. Pripadne ked uz reedicia, tak jedine legiend typu falcon (to ma byt asi tento rok), ISD, DS II. Ale teda nech sa vyjadria hard-core fans.

KLF

Tak ten prvy bol podla mna krajsi (hlavne kabinova cast), ale hlavne bol vacsi.

papluh

môj pocit je že tento nový je vernejší filmovému, to boli take tie krabicovité dobové kabíny
Ten starší je krajší ako loď, aj keď pri výške toho kokpitu by to skôr bolo inú mierku - na 2 ľudí vedľa seba (je široký a nízky)