Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

MiKeL

Started by MiKeL, 10. August 2012, 13:08:05

« predchádzajúce - ďalšie »

MiKeL

Trosku som si skusil zase zarenderovat :)

KLF

Kvalitka. ;) Ved tu niekde ludom zverejni Koyanov postup. ;)

drdano

Pekneeee... Vidiet, ze sa tu niekto nudil....  >:D >:D >:D
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

MiKeL

Quote from: KLF on 10. August 2012, 14:39:04
Kvalitka. ;) Ved tu niekde ludom zverejni Koyanov postup. ;)

Ako si rozbehat nejaky ten toolchain: http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=65876
A trosku lepsie farbicky carbicky ala Koyan: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=163897

MiKeL

Tu je dalsi dom a pre porovnanie LGEO farby (prvy navod, dom vlavo) vs Koyanove farby (druhy navod, dom vpravo).

Morandi

Dost dobre rendery! Najprv som nevedel, ci si to fotil, alebo co. :D Len asi to chce aj vykonny stroj.

MiKeL

chcelo by, mam tak 3 rocny notas Intel Core 2 Duo P8700 2,53GHz. Postu neviem ako dlho robilo, kym som bol na obede, modry dom vlavo asi 1h 43m a vpravo tak do hodiny v rozliseni 4096x3072. Robene v PovRay 3.7 ktory uz ma podporu na viac jadrove procesory.

Aj tak ti viac casu zaberie najst nejake vhodne nastavenia. A na tych mojich je toho este hoodne co zlepsovat ;)

Morandi

Ta doba vyrenderovania zavisi aj od poctu dielov?

MiKeL

Jasne, a taktiez aj od pouzitych farieb. Take transparent ci chrome to vedia pekne spomalit. Ako som tak sledoval ten proces renderovania, tak najviac casu to stravilo pri "sklenenych" oknach/dverach.