Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

papluh

Z LEGO Club magazínu, preview nových figúr

papluh

Pre zberateľov polybagov

STARHAWK

k akej prilezitosti je ten Finn trooper polybag a kde si ho zohnal ?

papluh

#183
V obrázkoch na webe, ešte nieje známe k čomu to bude. Ten kód u Finn-a bude najskôr do nejakej hry, možno to bude nejaký bundle.

papluh


KLF

Takze Javovia uz nebudu raritna figurka.

mesje

Quote from: papluh on 30. Október 2015, 10:55:40
Pre zberateľov polybagov

ten Xwing je celkom vydareny aj v tejto mierke... do nejakej microscale battle ako stvoreny...

papluh

ževraj Maz Kanata, ale vzhľadom že táto postava nebola leaknutá ani zo samotného filmu, tak sa to potvrdiť nedá

STARHAWK

Quote from: KLF on 07. November 2015, 21:15:47
Takze Javovia uz nebudu raritna figurka.

Jeden uz je teraz v kalendary 2015. Tento set ich doda oboch - ak nemaju nejaku novu potlac - ale zda sa mi ze nie. Bolo nacase aby isli s cenou dolu.

papluh

Constractions 2016
http://brickset.com/sets/year-2016/theme-Star-Wars/subtheme-Battle-Figures

Phasma vyzeraj fajn, zvyšok priemer až podpriemer

papluh

Dva sety, ževraj Kylo bez masky je spoiler tak 2. obrázok len ako link

http://i.imgur.com/0ioj0tF.jpg


martinn

Quote from: papluh on 23. November 2015, 21:44:19
Constractions 2016
http://brickset.com/sets/year-2016/theme-Star-Wars/subtheme-Battle-Figures

Phasma vyzeraj fajn, zvyšok priemer až podpriemer


predpokladám, že toto už nie je lego???

KLF


mesje

http://brickset.com/sets/75159-1/The-Death-Star

a teraz mozu zacat dohady, ci to bude DS 1 v style DS II, alebo nieco podobne ako 10188...
ja osobne dufam v klasicku zakrytu gulu, obklopenu mikro modelmi...

P4tr1cius

Použitím nadpriemernej umelej inteligencie sa dospelo k logickému záveru, že to môže byť jedine "reedícia" starej UCS DS II. Určite to nebude niečo v štýle 10188, ktorá je ešte stále v predaji (aspoň donedávna bola). Čomu som rozhodne rád, pretože poriadna ikona SW (DS) stále chýbala. To prvé UCS je žalostné, a tá 10188.. hm, taká ...

A práve som si všimol, že na Bricksete zaradili aj 10188 medzi UCS?!?!? Donedávna to tam vôbec nebolo, bol to len Exclusive set. Zaujímavé. :)

http://brickset.com/sets/theme-Star-Wars/subtheme-Ultimate-Collector-Series