Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA (16.05.2015)

Started by misoku, 05. Máj 2015, 09:53:31

« predchádzajúce - ďalšie »

misoku

Inak na noc muzeii treba zopar dobrovolnikov, na strazenie , nebude to zasklene, a podla info od riaditela je to masovka (5000 ludi za jeden den) .
trva to od 10 do 23.00,  nejako by sme sa tam mali prestriedat.  Kto je z BA alebo okolia, prosim prihlaste sa .  Dakujem , Miso

phoenicis

Quote from: misoku on 05. Máj 2015, 09:53:31
Inak na noc muzeii treba zopar dobrovolnikov, na strazenie , nebude to zasklene, a podla info od riaditela je to masovka (5000 ludi za jeden den) .
trva to od 10 do 23.00,  nejako by sme sa tam mali prestriedat.  Kto je z BA alebo okolia, prosim prihlaste sa .  Dakujem , Miso

V BA ešte ostali nejaké modely či je to trošku OT ?

papluh

Ešte by to chcelo napísať, že v sobotu 16.05.2015 9 (10.00 - 23.00)

Ja budem môcť tak 3x po 2-3 hoďky v priebehu dňa aj do záverečnej.

KLF

Quote from: phoenicis on 05. Máj 2015, 14:00:55
V BA ešte ostali nejaké modely či je to trošku OT ?

Tak daco mame doma. Do toho muzea sa vratime na jednorazovku.

misoku

sily sme si rozlozili aby sme mali co postavit aj na Noci muzei. 
takto nejako to planujeme

kamil

Sorry chalany, ja uz mam najblizsie vikendy obsadene, takze nemozem pomoct so strazenim.
Co bude treba na vystavu poziciam - 5 creator domcekov caka v bednicke + nejake lode a auta zo CITY tiez mozem pozicat.

STARHAWK

My mame 3 hracie boxi ? Bo na nakrese vidim este jeden ale ak si pametam tak obidva su v NB.

matt251

mne by zaujimalo kde sa tie boxy v NB umiestnili vlastne


STARHAWK

Quote from: matt251 on 08. Máj 2015, 21:39:14
mne by zaujimalo kde sa tie boxy v NB umiestnili vlastne

Nanosili sme ich hore ku STAR WARS modelom, predpokladam ze su pri stene aby v prostriedku bol velky plac

Buďo

Chcete tam i historickú električku,i keď tam už raz bola??

misoku


KLF

Oficialny plagat k akcii.

bedo

mmm... sorry ze tak pozde ( mam teraz trosicku fofry  :D ) ale nahodou by ste este nepotrebovali nejake vecicky na noc muzei do BA ( hlavne STAR WARS a tak ) ? , SORRY este raz ak je uz pozde, mohol som sa ozvat skor  :P

misoku

Tak je nainstalovane (viac-menej) vcera cca o 1.00 sme skoncili. Vdaka chalani.
Vsetci ste pozvany