Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

P4tr1cius

http://brickset.com/article/14215/star-wars-large-scale-figures-unveiled

Toto by malo ísť do BIONICLE. Ale ten DARTH VADER... Asi začínam senilnieť, ale toto bude prvý BIO, čo pôjde domov.

phoenicis

Teším sa novému UCS TIE Fighteru - už bolo na čase po toľkých MOCoch...
Čo sa týka tých "BIO"-"figúrok", tiež to vidím na toho Vadera (k TECHNIC verzii pre porovnanie). Uvidíme, ako budú vyzerať ďalšie...

MiKeL

#122
noo, do sw sa velmi nerozumiem, ale TF sa mi paci uz na fotke, co sa mi maloco ;)

tie bio uchylnosti su des. esteze ma DV plast

STARHAWK

Quote from: P4tr1cius on 14. Február 2015, 22:05:39
5- takmer obyčajný fig

A pozrel si si toho figa poriadne ???

Ma strafi cez xicht-helmu (tusim imperialne esa take mali) a na ramenach imperialne logo. Ten minifig je cool - skoda ze v tak drahom sete.
Model ze zaujimavy ale asi ho vynecham. Pri UCSkach hladam veci v minifig meritku (Imperial Shuttle, Slave 1) a tento je nad minifig mierku takze do MOC scenerii nepouzitelny.
Asi si ho ale skusim podla navodu postavit (eventualne zlepsit) - na to sa chystam s X-Wingom lebo aj ten je nad minifig mierku a preto ma moc nelaka.

A bionicle figurky - mozno pouvazujem nad Fettom ak bude pekny a nie moc drahy / alebo v zlave -uz len z principu ze je to Boba.

bedo

cena je vzdy problem pri tychto setoch , ide hlavne o to ze dizajnery z LEGA su , povedzme , dost hrdy na tieto vytvory a oni vedia ovplyvnit cenu. na druhej strane je zase dobre podotknut ze tie ich sety su naozaj premakane.  (y)

papluh

Quote from: bedo on 08. Apríl 2015, 22:10:36
cena je vzdy problem pri tychto setoch , ide hlavne o to ze dizajnery z LEGA su , povedzme , dost hrdy na tieto vytvory a oni vedia ovplyvnit cenu. na druhej strane je zase dobre podotknut ze tie ich sety su naozaj premakane.  (y)
Doba ked dizajnéri priamo kecali do ceny je dávno preč (cca od krízy v polke rokov 2000tych). Teraz cenové hladiny určuje marketing a účtovníci, cena dielikov je podľa výrobných nákladov. Úlohou dizajnéra je sa do toho zmestiť. A potom prežiť testy na deťoch, názory o vhodnosti a celkovo korporačné metódy...


K veci. Teraz je v Anahaime  Star Wars Celebration 2015
špeciálny set pre účastníkov za 40USD, ktorý ho obratom začnú predávať za stovky USD na webe :D

reálna foto https://pbs.twimg.com/media/CCu1zHJUgAA5q3H.jpg:large

A ďalšie 2 obrázky veľkých figúrok


mesje

ten Grievious vyzera super! Obi wan je horsi, ten hlavovy dielik mi trha zily, ale celkovo sa mi tato bionicle-SW seria celkom pozdava a zaobstaram si ju...

P4tr1cius

Pravda. Ten Generál je naozaj luxusný. Už Darth Vader vyzeral dobre, keď vyšli prvé dva. Teraz opäť, jeden parádny, druhý do počtu. Takže tzn. 50% úspešnosť. Čo v dnešnom svete nie je najhoršie. No a mám také malé šteklenie medzi palcami na nohe, že posledná dvojica to uzavre viac ako dôstojne. Taký Jango Fett bude (verím) parádny. Takže aj u mňa pôjde táto séria, teda jej polovica, tam kam má.

papluh

LEGO ešte hodilo na twitter 360stupňové video Clone Commandera Cody ale v dosť nízkom rozlíšení
https://twitter.com/LEGO_Group/status/589131287270592512

papluh

A posledný zo šestice - Jango Fett. Podla mňa mu ako u Luka uberá to napojenie nôh..  ;D

https://twitter.com/LEGO_Group/status/589491220881117184

P4tr1cius

Tak sme nakoniec skončili (ja) na 33,3% úspešnosti. Poslední dvaja sú sklamaním, takže Grievous a Vader. Škoda..

bedo

#131
No každopádne, kedy majú byt tie bionicle figúrky uz v obchodoch ?? naozaj si chcem kúpit Commandera Codyho  :D

KLF

Quote from: bedo on 27. Máj 2015, 10:05:05
No každopádne, kedy majú byt tie bionicle figúrky uz v obchodoch ?? naozaj si chcem kúpit Commandera Codyho  :D

Oficialne uvedenie na trh je 4.9.2015.

bedo

som si aj mysles ze az v zimnej vlne prídu, no co uz , musím este pockat  :)

KLF

Storm Trooper - pride v januari 2016.