Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

legoholikove kocky a setiky

Started by legoholik, 29. Júl 2014, 13:41:13

« predchádzajúce - ďalšie »

legoholik

Quote from: MiKeL on 05. Január 2015, 20:22:38
To sa pobili stamgasti v krcme? >:D

citaj pozorne nie pitka ale bitka O0...cize stamgastov vynechaj

MiKeL

Ja citam poriadne, asi by som nepisal, ze sa pobili, keby som precital pitka ;) Ale nazov u Mohaca vo mne evokuje skor nazov pohostinstva ako historicku udalost ;)

legoholik

tento setik mam uz dlhsie, no cas postavit ho bol az teraz.....u mna vynimocne TECHNIC set

legoholik

#108
novinky 2015 uz v predaji....na tento setik som mal zalusk uz ked bol v predstihu odhaleny ako neoficialny set.....sikovnemu a cvicenemu oku neujde niekolko detailov, ktore sa vo finalnej verzii uz neobjavili ....napr. noviny v ruke chlapika sediaceho v latrine a cervena taska na naradie, ci obed a zeleny dekel od smetiaku...figy su tiez pozmenene......naopak pribulo az privela nalepiek, ktore radsej aj tak nenalepim

inak sa musi uznat, ze lego prejavilo aj svoju vtipnejsiu stranku....myslim si ze chemicky zachod alebo akykolvek zachod sme tu este nemali...mozno v modular domoch.....

pre porovnanie prikladam konecnu verziu setiku, ako aj navrh.... O0

....a konecne bol cas aj na stavbu modelu, takze prikladam aj par fotiek uz poskladanej verzie.....v reale je este krajsi, ako na fotke z krabice.....naozaj pekny model  (y) hratelnost  (y) design  (y)

celkove hodnotenie setu ...myslim si, ze naozaj z tych lepsich a najma netradicnejsich O0 takze podla mna  (y)

KLF

Quote from: legoholik on 21. Január 2015, 13:09:49
myslim si ze chemicky zachod alebo akykolvek zachod sme tu este nemali

Ale mali. ;)


legoholik

#110
Quote from: KLF on 21. Január 2015, 13:16:53
Ale mali. ;)

nuz tak ten set ani neviem, ze existoval....zase sa na nas trh nedostal ako kopec inych ???

KLF


legoholik

Quote from: KLF on 21. Január 2015, 13:39:14
Bol uplne bezne v predaji.

clovece ja som teda asi slepuch riadny, alebo ty mas inu optiku a iny radar. O0...alebo sa pohybujem v nespravnych teritoriach O0

matej

Si ma predbehol ze si ho kupim ale zatial financie ne pustia,
Ten zeriav som videl len na Videu :) mozno bol aj nasom trhu ale len vo väcsich mestach.
To musis mat stastie aby si ho objavil.

legoholik

obrovska nahoda, ale mam ho , chytil som posledny kus O0......zaujimave na sete je to, ze ak sa najde fanda co si kupi dva tieto sety a spoji ich zadnymi stranami k sebe vzniknu tak dve kompaktne a vcelku mohutne uzavrete veze....

legoholik

este trochu klasik techniku  O0 univerzalna sada s motorcekom...jeden z modelov

matt251

Viem ze mi neprislusi hodnotit kvalitu fotky, kazdy mame technologiu aku mame. Ale ta kvalita tej "cervenej"  ala "barbie"  ;D

Model celkovo pekny..ani som nepoznal tuto variantu

legoholik

Quote from: matt251 on 13. Február 2015, 16:04:21
Viem ze mi neprislusi hodnotit kvalitu fotky, kazdy mame technologiu aku mame. Ale ta kvalita tej "cervenej"  ala "barbie"  ;D

Model celkovo pekny..ani som nepoznal tuto variantu

nuz ano uznavam.....lenze casu malo a ak tak jedine vecer a za umeleho osvetlenia....fotene bohuzial len mobilom bez blesku.....no ale tak hadam ak si primyslis trocha cervenej .... O0....skor si myslim ze zaujme ten model ako trocha skreslenej farby....

matt251

Quote from: legoholik on 16. Február 2015, 08:57:48
nuz ano uznavam.....lenze casu malo a ak tak jedine vecer a za umeleho osvetlenia....fotene bohuzial len mobilom bez blesku.....no ale tak hadam ak si primyslis trocha cervenej .... O0....skor si myslim ze zaujme ten model ako trocha skreslenej farby....

Tiez fotim obcas po veceroch, tak viem ake je to spravit ako taku fotku ktore viem odprezentovat. Skratka ma farba pobavila  ;)
TECHNIC nie sice moja parketa ale na tieto stare modely sa rad pozrem. IMHO su daleko krajsie tieto s technic brickmi ako tie moderne kde prevladaju liftarmy. Takze rozhodne palec hore  (y)

legoholik

tak konecne bol cas na stavanie  O0