Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

legoholikove kocky a setiky

Started by legoholik, 29. Júl 2014, 13:41:13

« predchádzajúce - ďalšie »

liondee

Classic Spase. Tak to je Respect :)

Morandi

Quote from: matej on 25. September 2014, 14:53:09
Nadherne setyki hlavne krabicky >:D

To si ale už robíš kozy, nie?

GentlemanA15

Quote from: Morandi on 25. September 2014, 15:06:51
To si ale už robíš kozy, nie?

Ver tomu, že to myslí smrteľne vážne  ::)

martinn

ten 6882 a 6702 by som odkúpil krabičky od teba - čo ty na to?

legoholik

Quote from: martinn on 26. September 2014, 16:41:54
ten 6882 a 6702 by som odkúpil krabičky od teba - čo ty na to?
na predaj by boli akurat tak sety M-tron a to nielen krabicka, ale aj obsah  O0. inak naozaj nemam v zaujme nic predavat.

legoholik

who ya gonna call.....videl tu niekto ducha :o

legoholik

Najnovsi prirastok. tento setik krasne zapadol do mojej zbierky clasic castle. Set som mal v rukach asi ako 12 rocny, no vtedy som nechcel zatazovat rozpocet rodicov. Od vtedy som lutoval, ze som nesetril a nekupil si ho.
Po rokoch je vsak konecne doma O0 (y)

matej

Tak tento set je nadherny castle! (y) (y)

legoholik

#38
Quote from: liondee on 25. September 2014, 14:54:36
Classic Spase. Tak to je Respect :)

vdaka tak zopar foto O0.....universo el clasico O0...viac foto na strane 2 O0

LANDSER

#39
No tak to je parádna zbierka :)

martinn

predáš tú krabičku toho chodiaceho vesmírneho modulu s chápadlom?

legoholik

Quote from: LANDSER on 21. November 2014, 20:11:42
No tak to je parádna zbierka :)

vdaka. najviac som pysny na ten set 920 odpalovacia rampa vid. foto na predchadzajucej strane. najstarsi set co mam.

legoholik

Quote from: martinn on 22. November 2014, 22:00:57
predáš tú krabičku toho chodiaceho vesmírneho modulu s chápadlom?

keby som nemal tu krabicku, nemal by som kam napchat ten set.....

KLF

Quote from: legoholik on 24. November 2014, 10:04:17
keby som nemal tu krabicku, nemal by som kam napchat ten set.....

Ja Ti ju vymenim za ZIP-sacok.  >:D

legoholik

Quote from: KLF on 24. November 2014, 10:30:31
Ja Ti ju vymenim za ZIP-sacok.  >:D

ja sa ale neviem zbavit pocitu, ze krabicka a obsah patria nerozlucne k sebe O0