Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Interaktivna mapa s polohou clenov.

Started by SkiFi, 09. Jún 2014, 10:24:53

« predchádzajúce - ďalšie »

SkiFi

mam taky mensi napad, vedel by som spravit mapu s polohou kazdeho clena. Staci ak by sa nejako podaril spravit zoznam ktory clen minimalne ti co vystavuju odkail je. Tak potom lahko zistime ktora vystava v akom meste je ako logisticky zvladnutelna. Mapa by sa lahko updatovala. Moze byt formou velkeho jpegu niekde na webke k dispo s logom tatraludu atd :) apon uvidime kde je tatralug najsilnejsi atd :)

Alebo mi napiste kto je odkial a ja to spravim .. a spravim to rad ;)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Míla

Bydlím 500 metrů severozápadně od nejstaršího dochovaného mostu v Česku.

Stačí ?  ;D

SkiFi

Quote from: Míla on 09. Jún 2014, 10:38:59
Bydlím 500 metrů severozápadně od nejstaršího dochovaného mostu v Česku.

Stačí ?  ;D

Len dufam ze to neni nejaky kamenny mostik v nejakej horskej dedine :D ktory postavil okoloiduci predok Rimanov :D
tak najprv som uvazovla iba nad Slovenskou mapkou a ze ludi zCIech by som zatial dal len  za hranicu ze kolko ich je v Cechach. Som si isty ze vas tu je dost :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Míla

#3
Quote from: SkiFi on 09. Jún 2014, 10:59:33
Len dufam ze to neni nejaky kamenny mostik v nejakej horskej dedine :D ktory postavil okoloiduci predok Rimanov :D
Tak starej zase není, stavěli ho kolem roku 1270 ale psali o něm až 70 let pozdějc.

A proč to rozdělovat tak složitě ? hranice nejsou takže jsme opět Česko-slovensko.  ;)

SkiFi

Quote from: Míla on 09. Jún 2014, 11:53:06
Tak starej zase není, stavěli ho kolem roku 1270 ale psali o něm až 70 let pozdějc.

A proč to rozdělovat tak složitě ? hranice nejsou takže jsme opět Česko-slovensko.  ;)

Zlozite to bude ale premna ked budem musiet spravit aj Cesku mapu :D tj 2x tolko prace :) jednalo sa skor o nieco na start :) ked spravim jedno dorobim druhe :D a vznikne CeskoSlovensko :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

phoenicis

Znie to fajn :) Podľa mňa je to super nápad ;)  (y)

Míla

Quote from: SkiFi on 09. Jún 2014, 12:42:04
a vznikne CeskoSlovensko :)

hele piš to správně, nad c musí být háček, Česko-slovensko.  :)

phoenicis

Quote from: Míla on 09. Jún 2014, 14:39:37
hele piš to správně, nad c musí být háček, Česko-slovensko.  :)

Aj Ty to píš správne ;) Nielen "Č" v "Česko", ale aj "S" v "Slovensko" má byť veľké  C:-)

Míla

To už si vyřešte vy mezi sebou, já řešil pouze háček na Č nikoliv jeho velikost.  C:-)

phoenicis

Ak nie je podstatné veľké "S", potom nie je podstatný ani "háček" nad C ;)

drdano

Napad je to skvely podla mna, ale ludia - preboha - kaslite prosim vas na vycitky ohladom diakritiky a pravopisu, lebo sa tu spusti bananova diktatura podobna tej na inom nemenovanom lego-fore... vacsina z nas aj tak pise bez diakritiky a preklepov a gramatickych chyb sa tu tiez najde pozehnane  C:-)
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

SkiFi

skor tu ocakavam strucne ze mesto napr: SkiFi - Senica :) a zameranie castle/space
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

phoenicis

Ok,
phoenicis - Prešov - zameranie: Star Wars

Míla

Míla - 500 metrů severozápadně od nejstaršího dochovaného mostu v Česku - zaměření: City záchranáři

Takhle ? ;)

Danybůjek

danyboy2127- Ostrava, zaměření castle