Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

"Poskladajme si Deň detí" - Bohdanovce nad Trnavou (31.5 - 1.6. 2014)

Started by Jago, 19. Apríl 2014, 22:21:10

« predchádzajúce - ďalšie »

STARHAWK

Quote from: SkiFi on 02. Jún 2014, 10:03:55
deticky si museli ten hrad normalne chytit jak nejaky monument .. som len ruky daval prec a to som tam prisiel az na zaver :D .. a ze date mi nejaku figurku? :D :D

mueheheheeeeee a najlepsie toho jazdca s cerveno ciernim xichtom s custom brnenim - odkial to vobec je ?
Nebol spatny tvoj hrat - sice je to skor lego styl nez realistickejsie vyzerajuce hradarske stavby ale aj tak celkom pekne prevedene. Len tam prosim dories take logicke detaily ze schodi musia byt tak maz 2 plate a ze vsade sa musi dat nejako dostat cez schody alebo rebrik a podobne. Inak prostredie (skaly, okolie, zelen a teren) a celkovy dojem boli fajn.

SkiFi

Quote from: STARHAWK on 02. Jún 2014, 16:09:36
mueheheheeeeee a najlepsie toho jazdca s cerveno ciernim xichtom s custom brnenim - odkial to vobec je ?
Nebol spatny tvoj hrat - sice je to skor lego styl nez realistickejsie vyzerajuce hradarske stavby ale aj tak celkom pekne prevedene. Len tam prosim dories take logicke detaily ze schodi musia byt tak maz 2 plate a ze vsade sa musi dat nejako dostat cez schody alebo rebrik a podobne. Inak prostredie (skaly, okolie, zelen a teren) a celkovy dojem boli fajn.

rad by som to doriesil :D ono teoreticky sa takmer vsade dostat da su tam schodiky a ta jedna stena je otvaracia :) tam bola princezna jak sa maluje neviem ci to nietko odhalil .. casu malo casu malo sak cele vrchne poschodie som postavil pomali za den.

to brnenie je z Brickwariors - USA :) aj sekerka co ma .. mam ich viac takychroznych aj spartanske atd .. :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

MiKeL

Quote from: SkiFi on 03. Jún 2014, 08:59:18
tam bola princezna jak sa maluje neviem ci to nietko odhalil

Ja som to odhalil, ked si mi to sam odhalil  >:D

Aki

Quote from: STARHAWK on 02. Jún 2014, 16:09:36
Nebol spatny tvoj hrat - sice je to skor lego styl nez realistickejsie vyzerajuce hradarske stavby ale aj tak celkom pekne prevedene.
To je ono. A já co mi to pořád připomíná? On je to vlastně hodně vylepšený/inspirovaný  >:D 6097.

Není to sice úplně můj šálek kávy, ale chápu že děti z toho museli být hodně nadšené. Takže proč ne? Super.

SkiFi

Quote from: Aki on 03. Jún 2014, 11:37:30
To je ono. A já co mi to pořád připomíná? On je to vlastně hodně vylepšený/inspirovaný  >:D 6097.

Není to sice úplně můj šálek kávy, ale chápu že děti z toho museli být hodně nadšené. Takže proč ne? Super.

no tak ja som na tom hrade minul komplet vsetku sedu co mam cize hrad bude pomalicky prechadzat upgradom ako budem dokupovat nove kosticky :) v ramci moznosti a dostupnych dielov :) vsetkeho mam este mrte lega ale uz nemam sedu a bez nej sa nedali niektore sekcie dobre stavat uz su tam plochy kedy som musel bricky stavat z tenkych plate :D to ani nechcem rozoberat radsej ... :D
taktiez som zsitil ze mam akutny nedostatok modrej, priesvitnej modrej a bielej a hlavne zelenej .. takze nasledujuce nakupy pojdu smerom zakladne kocky a plates v tychto farbach.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

KLF


SkiFi

:D :D .. za dva dni idem do nemeckeho legolandu mozno nieco nahrabem aj tam :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

liondee

Quote from: SkiFi on 04. Jún 2014, 12:55:15
:D :D .. za dva dni idem do nemeckeho legolandu mozno nieco nahrabem aj tam :D

Cez leto sa tam tiez chystam. Tak daj potom dake info ako to tam je :D

SkiFi

Quote from: liondee on 04. Jún 2014, 15:38:24
Cez leto sa tam tiez chystam. Tak daj potom dake info ako to tam je :D

je to moj prvy legoland vobec .. beriem zrkadlovku tak nieco pofotim ;)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space