Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Demolacia

Started by MiKeL, 27. Január 2014, 08:52:46

« predchádzajúce - ďalšie »

MiKeL

Aby sa nezabudlo, tuto sobotu (1.2.2014) sa ide rozoberat vystava v ZV. Takze kto by chcel ist?  Nech to vieme dako uclovecit a zorganizovat.

kamil

Celú sobotu som k dispozícii aj s autom ak bude treba odviesť nejaké exponáty smerom na Bratislavu.
Potrebujem sa ale ešte v sobotu večer vrátiť domov čo by nemal byť problém predpokladám.

MiKeL

Kedze mame na to len ten jeden den, tak nie :)

phoenicis

Prídem niekedy tesne pred obedom.

Buďo

Ja tiež dojdem pomoct .

Jago

Ak potrebujete búranie a demoláciu, tak viem zabezpečiť moje 17 mesačné dvojičky. Zaručujem, že nezostane kocka na kocke :D

misoku

Quote from: kamil on 27. Január 2014, 09:47:57
Celú sobotu som k dispozícii aj s autom ak bude treba odviesť nejaké exponáty smerom na Bratislavu.
Potrebujem sa ale ešte v sobotu večer vrátiť domov čo by nemal byť problém predpokladám.

cau kamil - ty si viezol moje veci do ZV,  je event. moznost, ze by si ich aj zobral do BA?

KLF

Odvoz este riesime. Chcel by som vziat dodavku, ale asi az v nedelu by bola. :/ Muzeum ma Mercedes Vito.

MiKeL

Quote from: KLF on 28. Január 2014, 18:17:10
Muzeum ma Mercedes Vito.

A modely spolu s hracimi boxami sa tam nenapracu. Nemate niekto moznost pozicat dodavku na sobotu?

juraj

A nepozabudajte tam plagaty.  ;)

KLF

OK, takze pojdem Transporterom. Mozem vziat 2 ludi. Vyzera to na Buda a Kamila.