Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Triedny nepriatel - kseftovanie s LEGOm

Started by killco, 31. Október 2013, 21:06:08

« predchádzajúce - ďalšie »

Praetor

Zachytil som na FB  C:-) :
skupina LEGO bazar SK upozorňuje na podvodníka menom RICHARD PALCEK z Vrútok ZA kraj a mal aj iné mená. Sety ktoré predával majú vymenený obsah... ak od neho niečo máte kúpene treba skontrolovať obsah. Vykupoval aj prázdne číslované sáčky z Lego setov a potom ich používal na výmenu obsahu...
:oldman:

GentlemanA15

Kamoš tiež od neho bral a všetko zamenený obsah. Vnútri síce lego ale všelijaké creator a kraviny. Ešte aj váha sedela, tak si na tom dal záležať hajzlík jeden.

mesje

Tak to je už iný level, keď vymiena ešte aj originál sáčky...
Asi treba kontrolovať lepiace pásky na škatuli... problém je ze tento systém uchytenia je čistá katastrofa, a na mnohých krabiciach sa zosuchavaju dole a potom to bez prilepenia vyzerá zle... to musel byť iný "genius" v tlg čo vymyslel, že lacné menšie krabice budú kvalitne zapecatene, ale drahé ťažšie krabice, kde je to pod väčším tlakom, držia blbé pásky.