Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Ebay

Started by KLF, 24. Január 2012, 21:59:56

« predchádzajúce - ďalšie »

matej

Quote from: matej on 25. Január 2015, 18:58:50
http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=34922843 Zberatel likviduje osobnu zbierku, ak mate o nieco zaujem hrajte, ja uz som vyhral s edice Classic town zopar setoch :P ak by ste vyhrali mozme to spolu objednat ;)
??? Nikto nehral?? Bo idem objednavat Lego co som vyhral. Tak by sme mohly to spojit.
Ak niekto hral dajte mi prosim vediet!! Ak by nikto objednavam...

Danybůjek

Quote from: matej on 10. Marec 2015, 19:15:50
??? Nikto nehral?? Bo idem objednavat Lego co som vyhral. Tak by sme mohly to spojit.
Ak niekto hral dajte mi prosim vediet!! Ak by nikto objednavam...

Hrál? To je jak nějaká onlinová hra.  ;D ;D

matej

Quote from: danyboy2127 on 10. Marec 2015, 19:19:37
Hrál? To je jak nějaká onlinová hra.  ;D ;D
No je podobne ako Onlinova hra ale tam sa potis viac a viac mas nervov. ;)

matt251

kluci a holky, zlozime sa na to nejako? :D Kazdy z nas by si tam nasiel svoje. ;)
http://www.ebay.com/itm/142507597759?rmvSB=true

legoholik

Quote from: matt251 on 19. September 2017, 09:19:02
kluci a holky, zlozime sa na to nejako? :D Kazdy z nas by si tam nasiel svoje. ;)
http://www.ebay.com/itm/142507597759?rmvSB=true

jasne  ;D idem do toho  ;D prve tri nuly z tej sumy uz mam k dispozicii  >:D

MiKeL

Ja pridam druhe tri nuly s uz len najst niekoho s tou jednotkou >:D

KLF

Quote from: MiKeL on 19. September 2017, 20:12:02
Ja pridam druhe tri nuly s uz len najst niekoho s tou jednotkou >:D

Tak dobre, ukecali ste ma...

MiKeL

Vyborne, tak to kazdy nakreslite a posleme mu to.

martinn

Fuuuu tak to by som bral veru! :-)

GentlemanA15

Matt...ponúkni mu na výmenu drevo.....a rozdiel ti nemusí doplatiť  ;D

KLF


killco

Inak, poštovné v pohode - standard international shipping US $49.00. Nech vyhrám na euromiliónoch, tak to okamžite kúpim.

legoholik

Quote from: killco on 20. September 2017, 09:04:29
Inak, poštovné v pohode - standard international shipping US $49.00. Nech vyhrám na euromiliónoch, tak to okamžite kúpim.

inak je to zgrlos, pri tej sume, ak mu to teda dakto kupi, uz sa mohol urobit grant a aspon postovne kupujucemu  preplatit. >:D

mesje

1 milion za 1000 setov, tj priemerna cena setu 1000 dolarov... no neviem neviem, co by tam musel mat, aby sa to vyplatilo... na prvy pohlad su tam aj mensie sety, sice stariny MISB, ale ze by nejake starsie city strednej velkosti mal cenu 1000 dolarov? Muselo by tam byt vela starych falconov, ale tym az cena padla...

papluh

keďže tam píše že predáva aj po kusoch a príjma návrhy na celé, tak je to taká marketingová suma
ale ak by mu to niekto ponúkol tak asi aj poštovné odpustí a krabičky opráši  >:D