Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

LEGO v médiách

Started by Izmael10, 06. September 2013, 21:12:42

« predchádzajúce - ďalšie »

matt251

Quote from: phoenicis on 30. Jún 2015, 23:17:09
sa určite k drevu nevrátia

aspon retro kacicku by mohli  ;)

KLF

Frederik Andersen a jeho láska k Legu.

Maska brankára Anaheimu Ducks Frederika Andersena sa stala minulú sezónu senzáciou. Tento rok nebude za ničím zaostávať a aj teraz si zvolil dánsky gólman motív populárnej hračky z jeho vlasti - LEGO.

CSPX

Som zvedavý koľko rokov ešte budú takéto články u nás zverejňovať, a zakaždým ako horúcu senzáciu:

http://ekonomika.sme.sk/c/7969072/lego-a-shell-caka-po-50-rokoch-rozchod.html

CSPX

#48
Vysvetlí mi niekto ako to robia? Žeby to súviselo s tým že je na svete čoraz viac detí a nákaza sa rýchlo šíri aj medzi dospelými?
Keď to pôjde takto ďalej, továreň budú mať v každom štáte sveta, možno aj v Antarktide.
A keď pôjdete na dovolenku k moru, namiesto v slanej vode sa budete kúpať v miliardách priesvitných Round Plates 1x1  :P

http://ekonomika.sme.sk/c/7988833/legu-sa-v-prvom-polroku-darilo-jeho-zisk-rastol.html?ref=trz

mesje

Quote from: CSPX on 02. September 2015, 12:09:09
Vysvetlí mi niekto ako to robia? Žeby to súviselo s tým že je na svete čoraz viac detí a nákaza sa rýchlo šíri aj medzi dospelými?
Keď to pôjde takto ďalej, továreň budú mať v každom štáte sveta, možno aj v Antarktide.
A keď pôjdete na dovolenku k moru, namiesto v slanej vode sa budete kúpať v miliardách priesvitných Round Plates 1x1  :P

http://ekonomika.sme.sk/c/7988833/legu-sa-v-prvom-polroku-darilo-jeho-zisk-rastol.html?ref=trz

tak konecne ich napadlo expandovat v Azii... jeden legoshop v Korei je sakra malo na taky velky trh. Hlavne HongKong je hladny po legu, staci sa pozriet kolko ma BL shopov.. A este by tam mali popracovat s cenami, lebo tam maju najvyssie ceny lega (plus Australia) a casto je ta cena v porovnani s najnizsou (USA) cenou aj dvojnasobna. Pricom by to malo byt naopak, vzhladom na kupyschopnost obyvatelstva. Potom sa divia, ze tam vyrabaju klony a fejky ako na beziacom pase...


CSPX

Minifigs už určite prebrali nad ISS kontrolu, následne dobyjú celý vesmír a ľuďom ostane iba táto zničená planéta.

MiKeL

Quote from: CSPX on 05. September 2015, 16:43:10
Minifigs už určite prebrali nad ISS kontrolu, následne dobyjú celý vesmír a ľuďom ostane iba táto zničená planéta.

Pri dobyjani vasmiru maju niekolko vyhod vyplyvajucich z ich nesmrtelnosti ;)

KLF

Dievčatá by sa mali hrať s Legom, nie s bábikami.

Inak ten zaver clanku: "A bábiku skúste podsunúť synovi, možno sa vrhne na psychológiu..." - alebo sa z neho stane homos... ;)

mesje

#54
Quote from: KLF on 07. September 2015, 12:13:36
Dievčatá by sa mali hrať s Legom, nie s bábikami.

Inak ten zaver clanku: "A bábiku skúste podsunúť synovi, možno sa vrhne na psychológiu..." - alebo sa z neho stane homos... ;)

vsak Friends sa slusne rozvija, uz su aj Elves a Princess. Akurat tie figy vyzeraju ako babiky, nevedia sa toho klišé zbaviť :-) Skoda ze neostali normalne figy, boli uplne v pohode pouzitelne aj pre baby.
U 2,5 rocnej dcery to tiez podporujem, minule sa cely den vyhrala s malym Pirates setom a potom ju zaujali Star Wars :-)

janicko

Dnes slavi google narodeniny a na vyrocnom logu je zobrazeny kryt serverov postaveny z lega
bye

papluh

#56
No, ono to nie všetko bolo originál LEGO teda Duplo  >:(
Stačí sa pozrieť na výšku studov a ako sedia na vrchu s pravdepodobne originál platňami (alebo iný klon)
https://www.flickr.com/photos/11414938@N00/2821326488

KLF

Kazdopadne na pocest 50. vyrocia patentu LEGO kocky, si Google zmenilo logo. ;)

[attach=1]

martinn

ja som ten počítač tiež mal za to, že je z lega :-)