Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Hobbit a LOTR

Started by Izmael10, 23. Október 2012, 21:27:51

« predchádzajúce - ďalšie »

Izmael10

December 2012.

Izmael10

Hlavné postavy.

P4tr1cius


phoenicis

Hmm, žeby som sa popri SW pustil ešte do LOTRa ?  ???  :)

Izmael10

Lepší obrázok.

MiKeL


P4tr1cius

Admine, tak prestaň chodiť po baroch a začni sa venovať LEGU.  O0


MiKeL

Quote from: P4tr1cius on 24. Október 2012, 18:42:21
Admine, tak prestaň chodiť po baroch a začni sa venovať LEGU.  O0

Neskutocne. Ako si ma odhalil? Nuz, ale kiez by to tak bolo. Rano som dosiel do prace, pozrel to, boli tam, ale nepozeral ich, vsak treba pracovat a vecer to tam uz nebolo :)

Izmael10


Izmael10

Nový polybag k filmu The Hobbit.

phoenicis

Quote from: Izmael10 on 19. November 2012, 17:24:55
Nový polybag k filmu The Hobbit.

Už sa teším a vyhradzujem miestečko :)

Izmael10

Kúpil si už niekto z Vás set k filmu The hobbit? Ak hej napíšte vaše dojmy.

Mizu

Quote from: Izmael10 on 07. December 2012, 15:39:46
Kúpil si už niekto z Vás set k filmu The hobbit? Ak hej napíšte vaše dojmy.

ja som si kupil 79000, 79001, 79002... zatial som postavil ten posledny z nich a musim povedat ze je vydareny... strom sa otaca na dvoch urovniach o 360 stupnov, pekni novi figovia a vrci... btw film bol NESKUTOCNY 8)