Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Kockanapok Szombathely 24 - 25 februar

Started by walrus, 16. Február 2024, 23:28:45

« predchádzajúce - ďalšie »

walrus

Je to zevraj najvacsia vystava v Madarsku, nasiel som len info po madarsky, vstupne 2000 Ft. Zvazujem, ze by som sa tam isiel pozriet, chcel by sa niekto pridat a zlozit sa na cestu z BA?

duroduro

vstupne iba 5€, 1.5 hodiny autom z BA , idem ak mas volne miesto .

Buďo


walrus


matej

Odchod z BA by bol kedy (čas) a kde? Ak by bol odchod v správnom čase pridal by som sa.  :)

walrus

Quote from: matej on 19. Február 2024, 16:33:13
Odchod z BA by bol kedy (čas) a kde? Ak by bol odchod v správnom čase pridal by som sa.  :)

Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.

matej

Quote from: walrus on 19. Február 2024, 17:13:07
Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.
Ja viem byť v BA na hlavnej vlakovej stanici o 10:05 ak nebude meškať vlak skôr mi to veľmi nepasuje čo sa týka spojenia do BA navrhujem teda stretnutie okolo 10:30 v Bratislave.

walrus

Quote from: matej on 20. Február 2024, 15:25:58
Ja viem byť v BA na hlavnej vlakovej stanici o 10:05 ak nebude meškať vlak skôr mi to veľmi nepasuje čo sa týka spojenia do BA navrhujem teda stretnutie okolo 10:30 v Bratislave.

Mne to je v zasade uplne jedno, ale prave som si pisal s Durom, ze by chcel co najskor rano kym tam nebude vela ludi, tak zalezi co povie Duro a Budo.

matej

Quote from: walrus on 20. Február 2024, 21:27:26
Mne to je v zasade uplne jedno, ale prave som si pisal s Durom, ze by chcel co najskor rano kym tam nebude vela ludi, tak zalezi co povie Duro a Budo.
Okej tak teda prídem skôr viem byť aj o 8 na hlavnej.

Buďo

Viem byt v sobotu o 8:00 na hlavnej v BA  :)