Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Vystava Svaty Jur (7-10.9.2023)

Started by MatoZJura, 24. Máj 2023, 12:23:31

« predchádzajúce - ďalšie »

MatoZJura

Quote from: astronomix on 22. August 2023, 22:54:48
Ahoj, mozem dodat tieto veci:

TV Kamzik - https://mega.nz/folder/K5YUTQBB#mt762q9hNEiylJC2eq5HuQ

NASA raketoplán Discovery - https://www.lego.com/sk-sk/product/nasa-space-shuttle-discovery-10283

Lunárny modul NASA Apollo 11 - https://www.lego.com/sk-sk/product/nasa-apollo-11-lunar-lander-10266

NASA Apollo Saturn V - https://www.lego.com/en-sk/product/lego-nasa-apollo-saturn-v-92176

Prosim kedy viete priniest modely?
pondelok, utorok, streda instalujeme vystavu sme tam kazdy den od 17 ale pred prichodom najlepsie volat 0903 059 728 mozem byt odbehnuty.
dakujem

MatoZJura

Quote from: Jammo on 22. August 2023, 07:13:42
môžem veľké Technic dodať

Ahoj vies mi prosim v rychlosti poslat co z technics by si vedel doniest?
Pripadne hned mi aj napis kedy by si mohol modely priniest 0903 059 728
Dkujem

MatoZJura

Quote from: MiKeL on 27. August 2023, 00:25:35
Vacsinu mam v PD, k dispozicii mam uz len par technicov co uz ponukol kazdy, potom elfov a zlakov z nexo. Keby nieco.
Mozete mi zavolat? 0903 059 728 ti Elfovia by mohli byt zaujimavy
Vdaka

Jammo

Quote from: MatoZJura on 04. September 2023, 12:09:42
Ahoj vies mi prosim v rychlosti poslat co z technics by si vedel doniest?
Pripadne hned mi aj napis kedy by si mohol modely priniest 0903 059 728
Dkujem

bol som mimo, poobede pozriem co je doma a zavolam

MatoZJura

Quote from: Jammo on 05. September 2023, 13:00:32
bol som mimo, poobede pozriem co je doma a zavolam

super dakujem

papluh

#35
Ešte pár foto z víkendu. Ak je osadenstvo fotiek moc povedomé tak je to tým, že vznikli pár minút pred likvidáciou.
Ak sa nemýlim tak osadenstvo bolo
MatoZJura (+ deti z CVČ), Buďo, Walrus, astronomix, Jago (+rodinná podpora), Jago (+rodinná podpora), duroduro, matej, papluh a "lokálny chlapík s Technicom ktorého meno som zabudol"  >:D

MatoZJura

Lokalny chlapik je nas hasic Miso :)

Pani dakujem za podporu a cas, ktory ste tejto vystave dali, nesmierne si to vazim.
Nepoznal isme sa a nepovedali ste mi nie.
Popravde nevedel som si predstavit co taka vystava obnasa.
Zase mam o skill viac do zivotopisu  ;D ;D
Asi ste zviknuty na vacsie instalacie aj co do navstevnosti zial vytlacili sme z toho asi maximum pre danu chvilu.

Este posielam ja zopar fotos z vystavy.
Verim, ze coskoro budem moct aj ja podporit nejaku dalsiu vystavu, ktoru budete organizovat niecim zaujimavym.

PS: nasiel som aj tu specialnu kocku, ktora sa tam vyskytla :D