Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Cyberpunk city

Started by jayor, 17. Január 2023, 21:30:18

« predchádzajúce - ďalšie »

jayor

Ahojte, mal by niekto zaujem o spolocnu stavbu Cyberpunkoveho mesta v minifig mierke ? Osobne som uz zacal so stavbou na par baseplatov no ak by mal niekto zaujem pridat sa tak sa moze kludne ozvat

Inst

Počkať, počkať, počkať. Pauza. Niekto chce stavať reálne sci-fi? V TatraLugu?  :o :o :o
Yeeees.
Neverím vlastným očiam. Isto sa dohodneme. Aké štandardy používaš? MILS? Má to mať poschodia vo výškach ako má Ninjago city, alebo neriešime?

jayor

Ahoj, ano mam to jeden brick na vysku (nechcem v meste velmi riesit landscape), a mam 2ks 48x48 a ku tomu zatial len 6ks 32x32 baseplatov, ako cestu pouzivam tie nove platy https://img.bricklink.com/ItemImage/PN/85/69958.png momentalne nemam dostatok kociek na stavbu brickovej cesty (rad by som v buducnosti poriesil)

vyskovo to neriesim v tejto chvili, vcera som rozobral celu budovu co som mal na tej 48 lebo sa mi nepacil spodok :D cize asi zalezi co by si chcel stavat a najak by sme dohodli ako sa napojime

Inst

Ale máš už aj niečo postavané?
AK hej tak daj fotku :)

jayor

No mal som toto ale nepacil sa mi spodok tej bytovky tak som to rozlozil a nechal si len poschodia 2 ktore som zlozil a budem to preskladavat :D
[attachimg=1]

SkiFi

Quote from: Inst on 18. Január 2023, 09:52:30
Počkať, počkať, počkať. Pauza. Niekto chce stavať reálne sci-fi? V TatraLugu?  :o :o :o
Yeeees.
Neverím vlastným očiam. Isto sa dohodneme. Aké štandardy používaš? MILS? Má to mať poschodia vo výškach ako má Ninjago city, alebo neriešime?

Asi som bol dlho prec .... no som späť  a somnou aj dalsie sci-fi moely .. coskoro popridavam =) Ano sci-fi tematika v tatralugu je skorej sporadicka a o to viac ma tesi kazdy dalsi celn co ma rad mechov, vesmire lode, modularne stanice, krizniky ... YES! :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

jayor

Quote from: SkiFi on 14. Február 2024, 12:13:41
Asi som bol dlho prec .... no som späť  a somnou aj dalsie sci-fi moely .. coskoro popridavam =) Ano sci-fi tematika v tatralugu je skorej sporadicka a o to viac ma tesi kazdy dalsi celn co ma rad mechov, vesmire lode, modularne stanice, krizniky ... YES! :)

to si sa zobudil uz neskoro, tato spolupraca nikdy nevznikla :D

kamil

Prebral sa z kryospanku  :) a my ostatni v nom zial pokracujeme