Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Ford LTD 1970 Coupe

Started by Paliason, 17. Júl 2012, 12:33:20

« predchádzajúce - ďalšie »

drdano

#15
Clovece.... Tak prave si zosmiesnil celu komunitu TatraLUG-u... Neviem ci na taketo amaterske fora prijimaju za clenov aj profikov... Obdivujem a klaniam sa, MAESTRO... Tato vecicka by nemala chybat na session v Rk - mimochodom - vitaj medzi nami a prave si bol pripisany na zoznam noclaznikov....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

KLF

Pracuje sa na tom, aby "ta vecicka" na sessne bola! ;)

Anatyt

Hned ako som tento model videl 1x vravel som si - BOMBA! :) Mimochodom ako si riesil samolepky?? Vyrabal si ich sam, alebo si pouzil nejake z nejakeho modelu?

Paliason

Quote from: drdano on 18. Júl 2012, 19:25:51
Clovece.... Tak prave si zosmiesnil celu komunitu TatraLUG-u... Neviem ci na taketo amaterske fora prijimaju za clenov aj profikov...

tak ten profík to neviem  ;D ,ja som sa legu začal venovať len nejak  pred vyše rokom a tento Ford je len moj tretí vlastný výtvor. Ale v detstve som sa hrával strašne vela s Chevou, tak tam sa na mňa čosi z tejto zručnosti nalepilo  ;)

No zobral by som ho teda do RK  8)

Quote from: Anatyt on 19. Júl 2012, 00:06:08
Mimochodom ako si riesil samolepky?? Vyrabal si ich sam, alebo si pouzil nejake z nejakeho modelu?

tú ŠPZtku som stiahol z netu normálne takú hotovú, tam je takých značiek kolko len chceš
to logo LTD som vystrihol z jednej fotky z netu ale musel som ešte premalovať pozadie na červeno
a logo Ford som si urobil sám  ;)

Anatyt

Dobre, ale to si si dal nejak vyrobit samolepky, alebo si to len nejakym lepidlom nalepil?

swiss villa

Quote from: Anatyt on 19. Júl 2012, 16:45:04
Dobre, ale to si si dal nejak vyrobit samolepky, alebo si to len nejakym lepidlom nalepil?

Nechcem sa vám miešať do témy, ale najjednoduchšie je kúpiť prázdne samolepky a rovno na ne si to vytlačiť z tlačiarne. Aspoň ja to tak robím. Predávajú sa napr. samolepky v čistom formáte A4 (nemôže sa nijak v tlačiarni zaseknúť a pod.), krásna čistá robota, navyše ešte potiahnuť priesvitnou lepiacou  fóliou či páskou a je to naveky.

KLF

Quote from: swiss villa on 19. Júl 2012, 17:12:36
Nechcem sa vám miešať do témy, ale najjednoduchšie je kúpiť prázdne samolepky a rovno na ne si to vytlačiť z tlačiarne. Aspoň ja to tak robím. Predávajú sa napr. samolepky v čistom formáte A4 (nemôže sa nijak v tlačiarni zaseknúť a pod.), krásna čistá robota, navyše ešte potiahnuť priesvitnou lepiacou  fóliou či páskou a je to naveky.

Ono kupit TENKU samolepiacu foliu nie je u nas az taka sranda. Navyse potrebujes farebnu laserovku.

Paliason

Presne tak jak píše swiss villa som to robil, normálne čisté samolepky a v práci máme laserovku farebnú takže tak. Ale tú priesvitnú pásku som na to nelepil.

phoenicis

Musím povedať, že ten Ford ani zďaleka nevyzerá tak úžasne, ako v skutočnosti. Klobúk dole - krása  ;)