Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Napodobeniny

Started by GentlemanA15, 07. Júl 2012, 10:38:04

« predchádzajúce - ďalšie »

smirec1

A tu je este jeden....kde som uz len videl taketo balenie...hmmm...


legoholik

#602
Quote from: KLF on 21. August 2018, 00:06:07
Cesky fejk. Aspon si na tej elektricke mohli dat zalezat. ::)

od teba sa mozu ucit...ty si mal kdesik krasne veci od MHD tu vystavene.

Quote from: KLF on 07. September 2018, 09:39:16
Somewhere in Slovakia... Cena 49.- € tusim. Par sekund som to zvazoval kua. ;) O:-)

ta fake lod black pearl vzdialene trochu pripomina Black seas Baracudu z 80.tych , ci?


smirec1

Ja sa asi nezdrzim a kupim ho.....krasne....uplne sa trafil predlohe... presny opak Aston Martina...tak sa trafili len farbou auta a tym, ze mu dali styri kolesa ako ma naozajstny Aston

drdano

Quote from: smirec1 on 20. September 2018, 08:39:51
Ja sa asi nezdrzim a kupim ho.....krasne....uplne sa trafil predlohe... presny opak Aston Martina...tak sa trafili len farbou auta a tym, ze mu dali styri kolesa ako ma naozajstny Aston

Tak Aston nevysiel, to je pravda, ale ako mozes porovnavat Aston z Classic brickov a McLaren z Technic brickov? Oba sety su dizajnovo a hlavne funkciami niekde uplne inde...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

smirec1

#606
Quote from: drdano on 20. September 2018, 09:01:35
Tak Aston nevysiel, to je pravda, ale ako mozes porovnavat Aston z Classic brickov a McLaren z Technic brickov? Oba sety su dizajnovo a hlavne funkciami niekde uplne inde...

Ja neviem....tak ma napadlo...pre mna je velmi malo skaredych modelov co urobilo LEGo....a Aston patri do TOP10 u mna....

Mimochodom dve veci:
1. asi by bolo dobre urobit nejaku anketu o naskaredsi LEGO set....
2. zaujimalo by ma rozmyslaie cinanov, ked vysli zo setom 20087...McLaren P1...a su to dva diametralne odlisne auta...a hlavne zozadu...LEGo zvykne vydat ten isty set pod inymi cislami...a cinania vydaju dva sety pod tym istym cislom

papluh

tak medzičasom našli krajší model na ukradnutie  >:D
ten lepší je ešte len presale, takže bude novší

muffin

Ten prvy obrazok je ukradnuty priamo od stavitela, na krabici by mal byt ten isty model, len to cinania nejako zle poskladali, takze to vyzera, ze si ten navod nekupili :P
Asi to dali len podla fotiek a pri takych zlozitych modeloch to je bez sance trafit celu konstrukciu.


KLF


Frco

Len tak dalej  (y)

Len ma zaujalo ze Bystricki policajti...To vsetky zasielky z Tretich krajin chodia do BB, lebo tam ma posta sidlo a odtial sa to rozposiela na pobocky v ramci Slovenska?

KLF

Zhresil som. :oldman:

drdano

Good evening Mr. Lindberg...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

papluh