Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Fandíme našim športovcom!

Started by paradisamaniak, 17. Máj 2012, 17:02:39

« predchádzajúce - ďalšie »

mesje

Quote from: KLF on 16. Február 2014, 16:13:24
Tak Dany a Aki - v utery hrajete v Soci posledni duel >:D

Kokso volakedy sme taketo duely riesili v ramci finale ci semifinale, potom stvrtfinale, a teraz hrame uz v osemfinale... pekny upadok...

Danybůjek

Quote from: KLF on 16. Február 2014, 16:13:24
Tak Dany a Aki - v utery hrajete v Soci posledni duel >:D

René, ale Slovensko jste vy, ne my. ;) C:-)

Danybůjek

Tak co kucí? Koukáte na hokej?  >:D
Kdo vyhraje?  >:(

Izmael10

Quote from: KLF on 16. Február 2014, 16:13:24
Tak Dany a Aki - v utery hrajete v Soci posledni duel >:D

René, nejako ti tie prognózy nevyšli.  ;D

Izmael10

#34
 >:D  >:D  >:D

MiKeL


KLF

Skoda toho zapasu s Cechmi vcera kua. ;/ Sme to mali vyhrate!

MiKeL

skoda, ze som si nevsadil, este aj vysledok som uhadol ;)

KLF

Tak si tipni aj dnesny s Kanadou.  >:D

mesje

Ja som vsadil na včerajšiu remízu FRA-CAN so zavratnym kurzom 12 :-)

MiKeL

Quote from: mesje on 10. Máj 2014, 20:26:04
Ja som vsadil na včerajšiu remízu FRA-CAN so zavratnym kurzom 12 :-)

Lucky buoy ;)

Quote from: KLF on 10. Máj 2014, 20:05:53
Tak si tipni aj dnesny s Kanadou.  >:D

Tipol som. Nevyslo ;)

KLF

Vsetko v starych kolajach. Ani totalne obnovenie a omladenie timu nic neprinieslo. Ti mladi tiez nestoja za nic. Proste Slovensko uz nepatri medzi elitu.

MiKeL

No mohli by vypadnut do B kategorie, zeby na buduci rok mali sancu aspon daco vyhrat  >:D

mesje

Quote from: KLF on 12. Máj 2014, 18:05:41
Vsetko v starych kolajach. Ani totalne obnovenie a omladenie timu nic neprinieslo. Ti mladi tiez nestoja za nic. Proste Slovensko uz nepatri medzi elitu.

Stare dobre porekadlo hovori, ze "z hovna bic neupleties". Mozu tu zavolat neviem akych zahranicnych trenerov, omladit muzstvo, alebo naopak postavit stare zname tvare, vsetko jedno. Kvalita ide roky dolu vodou a ostatne teamy naopak rastu. Este by som poopravil ze nielenze nepatrime medzi elitu - my uz nepatrime momentalne ani medzi sirsiu spicku. Posledne roky sme v "baliku" s teamami ako NOR, DAN, LOT, BEL, FRA, ITA, AUT - z hocikym mozme prehrat i vyhrat. Pruser je ked sa postavi slabsi team ako teraz, resp. nasa mentalita, kedze nasi pravidelne hraju pod svoje moznosti, naopak tieto teamy sa prekonavaju. A ten pruser sa bude zvacsovat, lebo stale padame a ostatni idu hore (vid pribudajuci hraci z tychto krajin v NHL, na rozdiel od nasich zmensujucich sa poctov). Realita do buducna je boj o zachranu a raz ten pad do B skupiny pride. Lebo ked sa roky dava na vstupe 0 eur a 0 energie, vystup nemoze byt iny ako nula, inak by islo o zazrak. Par rokov to "oklamali" starsi hraci, co dosli na MS, ale bez nich sme podpriemerne muzstvo...
Problem je akurat ten obrovsky nepomer medzi velkym fanusikovskym zazemim a vysledkami - to neni skoro nikde. Lebo slabo hraju aj Madari ci Rumuni, ale tam fandi hokeju minimum naroda, takze im je to fuk... Tuna zazivame turnaj co turnaj narodnu tragediu a skepsu...

Izmael10

Tak u nás je o hokej záujem iba keď sú MS alebo olympiáda.
Na ligu chodí 1000-3000 ľudí, takže ani my nie sme nejaká hokejová krajina.  ;)