Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

DuroDuro zhana

Started by duroduro, 24. Apríl 2018, 19:59:25

« predchádzajúce - ďalšie »

duroduro

caute, do tohto piatku potrebujem zohnat, vezmem aj menej kusov:

6 kusov BLACK Brick, Modified 2 x 4 No Studs, Curved Top   https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=6192&C=11#T=S&C=11&O={%22color%22:%2211%22,%22iconly%22:0}

a

8 kusov REDISH BROWN Brick, Modified 1 x 1 with Handle   https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=2921&C=88#T=S&C=88&O={%22color%22:%2288%22,%22iconly%22:0}

Buďo

REDISH BROWN Brick, Modified 1 x 1 with Handle       mam len jeden kus  , je tvoj   

duroduro

#2
Caute,

Kupim SW 9516 a 75005

dik
Duro


martinn

Veď tam traja predávajú také zo Slovenska...

KLF

A jednym z nich je dokonca sam Duro. ;D ;D ;D

duroduro

Quote from: KLF on 02. Marec 2020, 19:22:48
A jednym z nich je dokonca sam Duro. ;D ;D ;D
Bohuzial to su virtualne kusy, fyzicky neexistuju..

papluh

LEGO short seller, nová sorta resellera ;)

martinn

To mi pripomína nebankovky v 90-tych rokoch, tiež pripisovali úroky, ktoré neexistovali na vklady, ktoré tiež neexistovali  >:D


duroduro

Quote from: duroduro on 04. Marec 2020, 19:34:52
Kupim

train 40370 - https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=40370-1&name=Steam%20Engine&category=%5BTrain%5D%5BPromotional%5D#T=S&O={%22reg%22:%22-1%22,%22iconly%22:0}

AKTUALNE. Moze byt aj USED,  alebo ho necham odMISBovat a postavit byvalemu majitelovi. Potrebujem na vystavy do nasho kolajiska. Akceptujem BL cenu.

matej

Quote from: duroduro on 28. Apríl 2020, 15:23:17
AKTUALNE. Moze byt aj USED,  alebo ho necham odMISBovat a postavit byvalemu majitelovi. Potrebujem na vystavy do nasho kolajiska. Akceptujem BL cenu.
Koľko ponúkaš? Možno budem vedieť zohnať. :)