Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

ČIERNA LISTINA

Started by KLF, 03. Máj 2012, 11:24:36

« predchádzajúce - ďalšie »

mesje

divna koncepcia... nechapem kde nabrali kopu otvorenych krabic a aky to ma zmysel takto predavat...

GentlemanA15

#61
Bacha na tohto borca:

https://deti.bazos.sk/inzerat/98649168/Lego-pouzite.php

Fotky stiahnuté z netu a všetky dodatočne poslané som tiež našiel na nete za 10 sekúnd.

Praetor

Tiež som to pozeral a nezdalo sa mi to... A už viem prečo...  ::)

Noro

pisal som mu aj ja a dlho neodpisoval.teraz vecer mi napisal ze je v robote a to bolo vsetko.uz sa neozyva.je to neaki spekulant?

Praetor

Po mne hneď pýtal zálohu vopred prevodom na účet...  C:-)

GentlemanA15

Ja som skúsil takticky hneď na začiatku, že osobné stretnutie. Keď s tým súhlasil, skúsil som si vypýtať ďalšie foto a tam som ho dostal.  ;D

cali111

Ja mám s kupovaním cez BAZOS.sk pomerne dobré skúsenosti. Nakupoval som tam okrem iného aj LEGO nespočetne krát a vždy bez problémov.
Kúpil som si tam dokonca aj svoj druhý Green Grocer. Prvý som kúpil v Dráčiku za 100 euro, a asi rok potom som našiel na Bazoši inzerát, kde nejaká mamička
kúpila malému synovi GG a tu ho ponúkala, myslím že za 65 Euro, s tým že otvorili iba jeden sáčik a zistili že to má veľa drobných dielov a jej syn to ešte nezvládne poskladať ...
Tiež som si myslel že to je dáky podvod, ale na druhý deň mi to nedalo a zavolal som jej, a dohodol sa že ho pošle dobierkou. Povedal som si že tých 65 euro za ten risk stojí a oplatilo sa.
Asi za 3 dni prišiel dobierkou GG s krabicou, mauálom a iba jedným otvoreným sáčkom, presne ako písala  :) :) :)

matej

Minulý týždeň v sobotu ráno o 10 som dával inzerát na Bazos.sk že vykupujem vianočné stavebnice, ozval sa mi jeden cez telefón v ten deň o 14 pán ponúkal pernikovu chalupu ponúkol som mu 70€ on chcel s poštovným len 50€ ponúkal aj osobný odber v Humennom to bolo dosť ďaleko pre mňa tak že mi to pošle poštou peniaze som mu poslal. A o pár dní už číslo nedostupné z každého telefónu. Tak že som prišiel o peniaze. Píšem to sem aby ste si dávali pozor dám tu aj číslo účtu SK9609000000005124159366 neposielajte mu nič keby náhodou sa znova objavilo také číslo a samozrejme hneď poprosím Vás kontaktovať mňa!
Ja som to už začal riešiť ale nikde som nepochodil....

KLF

Matej:

a) NIKDY neposielaj prachy dopredu!
b) na tvrdo to oznam na policii.

matej

a)Bohužiaľ väčšinou peniaze posielam dopredu vždy všetko dopadlo dobre až teraz prišiel o...
b) na polícii som bol v piatok mám počkať do utorka, v utorok sa to zápise oficiálne ale tam to tiež nebudú nejak veľmi riešiť lebo nejde o trestný čin, ešte mi povedal že oni riešia len úplne vysoké sumy tým myslel milióny to som nepochopil...

Praetor

Quote from: matej on 20. Október 2019, 21:44:58
a)Bohužiaľ väčšinou peniaze posielam dopredu vždy všetko dopadlo dobre až teraz prišiel o...
b) na polícii som bol v piatok mám počkať do utorka, v utorok sa to zápise oficiálne ale tam to tiež nebudú nejak veľmi riešiť lebo nejde o trestný čin, ešte mi povedal že oni riešia len úplne vysoké sumy tým myslel milióny to som nepochopil...

Nooo ja by som oponoval, že minimálne čo si všímam, tak v poslednom čase im to s tými miliónmi moc nejde...  :oldman:

Betka

Mne raz policajti povedali, že trestný čin je až vtedy, keď je škoda viac než 300€. Takže s tým, že ťa niekto obral o 50€ sa asi naozaj zaoberať nebudú.

Praetor

Quote from: Betka on 21. Október 2019, 06:51:59
Mne raz policajti povedali, že trestný čin je až vtedy, keď je škoda viac než 300€. Takže s tým, že ťa niekto obral o 50€ sa asi naozaj zaoberať nebudú.

Je to síce len priestupok ale 3 priestupky a je problém... ;)

matej

Quote from: Praetor on 21. Október 2019, 06:38:07
Nooo ja by som oponoval, že minimálne čo si všímam, tak v poslednom čase im to s tými miliónmi moc nejde...  :oldman:
No veď im idú len dobre vyberať pokuty ináč nič iné nevedia.
Quote from: Betka on 21. Október 2019, 06:51:59
Mne raz policajti povedali, že trestný čin je až vtedy, keď je škoda viac než 300€. Takže s tým, že ťa niekto obral o 50€ sa asi naozaj zaoberať nebudú.
Trestný čin je od 260€, pod 260€ je to len priestupok.
Tým pádom 50€ nikto nebude riešiť ak neokradol ostatných ak sa to nazbiera nad 260€ tak to začnú riešiť ale aj tak nič nevyriešia. Ale tak jedná verzia môže byť aj to že Pánovi sa niečo mohlo stať..... Viac ale prikladám k podvodu.
Quote from: Praetor on 21. Október 2019, 09:11:45
Je to síce len priestupok ale 3 priestupky a je problém... ;)
Áno ale to by som musel vedieť viac informácií aby mal problém žiaľ mám len číslo účtu a tel. číslo a to tiež môže byť napísané na úplnú inú osobu.

KLF