Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

legoholik dopyt

Started by legoholik, 20. November 2017, 15:21:02

« predchádzajúce - ďalšie »

legoholik

taketo by som potreboval...dva classic hlavy t.j. tvare usmievave plus obrazky nizsie

liondee

Ked budeš poslúchať tak mám všetko  >:D :oldman:

KLF

Quote from: liondee on 20. November 2017, 15:43:17
Ked budeš poslúchať tak mám všetko  >:D :oldman:

Povedz mu ze podmienka je, aby si pre to dosiel do Stromu! >:D

legoholik

Quote from: liondee on 20. November 2017, 15:43:17
Ked budeš poslúchať tak mám všetko  >:D :oldman:

tak to je skvele, ze take mas a teoreticky by si mi to vedel pustit  (y). Ak by si to teda mohol dat niekde bokom do sacku, stanovit si cenu tak nebranim sa tomu, aby som sa po to zastavil na nasledujucej nejakej predvianocnej kapustnici teda stretavke.  To na margo poznamky od KLF  O0 . Mal by som aspon padny dovod na to, aby som si nasiel cas konecne.

by the way tej zltej by som potreboval 4 ks ako aj tej tmavo zelenej transparentnej 1x1 tiez 4 ks

dalo by sa takto dajako?

liondee

Žlté 4 kusy je najmenej. Mám ich asi 50 a viac. A tie trans green clear musím pozrieť ako na tom som. Ale určite takých 20 mám doma. Cenu dohodneme. Poprípade výmena za niečo čo js budem potrebovať na najbližšie 4 modely.

legoholik

Quote from: liondee on 21. November 2017, 10:44:33
Žlté 4 kusy je najmenej. Mám ich asi 50 a viac. A tie trans green clear musím pozrieť ako na tom som. Ale určite takých 20 mám doma. Cenu dohodneme. Poprípade výmena za niečo čo js budem potrebovať na najbližšie 4 modely.

ja sa obavam, ze vymena asi nebude mozna, kedze ja viac kociek ako obsahuju jednotlive sety nemam k dispozicii. stavitel niesom a jedine co vysypem z ofiko krabice tak to mam plus nejaky drobizg navyse co ostane vzdy. jedine coho mam relativne vela su tie oranzove naradia na rozdelovanie kociek od seba.

KLF

Quote from: liondee on 20. November 2017, 15:43:17
Ked budeš poslúchať tak mám všetko  >:D :oldman:

Nechcem sa vam do toho miesat, ale ja som z tohto pochopil, ze mu to chces darovat.

liondee

#7
Kľudne aj darujem.  8) ;)

vazim si to, no urcite to nechcem zadarmo, ved to urcite ma svojhu hodnotu. Ja sa v tych cenach nevyznam po kolko idu tie dieliky takze  stanovenie ceny budem akceptovat.

pripadne ak by to bolo predane na nejakej sesn, tak to prepocitame na adekvatny pocet piv  :))


martinn

Quote from: liondee on 22. November 2017, 10:54:13
Kľudne aj darujem.  8) ;)

vazim si to, no urcite to nechcem zadarmo, ved to urcite ma svojhu hodnotu. Ja sa v tych cenach nevyznam po kolko idu tie dieliky takze  stanovenie ceny budem akceptovat.

pripadne ak by to bolo predane na nejakej sesn, tak to prepocitame na adekvatny pocet piv  :))
Vymeň mi krabicu na set 730 za 1 pivo :-) potrebujem krabicu!

legoholik

martinn toto uz hranici s krabicofiliou  ;D urcite je na to nejaky liecik  O0

martinn

Tak čo, keď som ako dieťa needel zakázať mojim rodičom vyhodiť krabice :-( a ešte viac ma štve keď vidím moje fotky kde je lego aj  tými krabicami - ešte sa dali zachrániť!

legoholik

este k odtienu tej zltej.....mal by to byt odtien taky trochu tmavsi, potrebujem to do toho setu 540 co mam uplne na konci mojej zbierky ako predposledny odfoteny  resp. do basic setu tusim 740 co mam odfotenu tovaren resp. cisternu.

a este raz dik liondee dufam ze sa dohodneme