Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Pierce Arrow XT "Tiller Truck" - San Jose Fire Department

Started by Paliason, 20. September 2016, 00:08:33

« predchádzajúce - ďalšie »

phoenicis


Paliason


Paliason

Mimochodom, prišiel mi email od riaditeľa komunikácie kalifornského San Jose zboru, že videli moj truck...  :)
Tak odpíšem mu a uvidíme, možno budem v amerických novinách  ;D

" Hey Pavol

My name is Sean Lovens Communications director for San Jose Fire Fighters. WE LOVE YOUR Truck 18 and would like to know more about you and your lego build (time to build, amount of legos, etc) to share with our members..

Also if you would like to sell this piece or create more please let us know.

please contact me ...

Thank you again for your amazing work!!!
"

liondee


MiKeL

Napis im, ze im ho donesies ukazat ak ti zaplatia vylet ;)

papluh

Vyzerá, že to je lokálna SJ sekcia oficiálnych hasičských odborov a je to aj na titulke ich FB
https://www.facebook.com/SanJoseFireFighters/

drdano

Tak to je dalsi dokaz toho, ze Pali uz davno prekrocil svojimi vytvormi hranice Slovenska... Koxo tazka zavist...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

KLF

Davam sem na pamiatku screenshot tejto udalosti a upovedomim o tom aj TLG. :) (y)


drdano

Quote from: KLF on 27. September 2016, 21:29:23
Davam sem na pamiatku screenshot tejto udalosti a upovedomim o tom aj TLG. :) (y)

Spravne  (y) (y) treba sa zviditelnit kazdym sposobom.... A Paliho by sa zislo dako odmenit za taku reklamu...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Paliason

zopár nočných fotiek:

[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

[attach=4]

Paliason


KLF

Tie nocne zabery nic moc - mozno si to mohol natacat za sera, nie za tmy, aby bolo vidno aj ten truck. Ale to video je paradne! ;) Kompozicia, efekty, hudba - perfektne! (y)

drdano

MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

martinn

Pali veľká poklona, máš to namakané, aj tie svetlá, je to naozaj majstrovské dielo, to hocikto neurobí!

Paliason

Na Eurobrics fóre pridali pred pár dňami môj model do ich "Seiňe slávy"  ^-^

Möj hasičák je v skupine "Trucks"

[attach=1]