Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

GentlemanA15

Celkom sa podarila.

Bača

Rozmohl se nám tady takový nešvar - zvětšování  :oldman:
Za mňa: keby radšej opätovne vydali 75201.


GentlemanA15

Quote from: Bača on 15. Júl 2021, 22:55:28
Rozmohl se nám tady takový nešvar - zvětšování  :oldman:
Za mňa: keby radšej opätovne vydali 75201.

Ale ako UCS ...

mesje

Quote from: Bača on 15. Júl 2021, 22:55:28
Rozmohl se nám tady takový nešvar - zvětšování  :oldman:

:)) :))
vacsinou mam rad velke modely, ale tu mi to pride fakt zbytocne - mam tu standardnu verziu, nic jej nechyba, je to fotogenicky model, takze obstoji aj v beznej velkosti... tento je akurat nafuknuty 2x a cenovo 3x... aspon kopu figov tam mohli nahadzat, tento set by obstal aj ako playset pre decka, ale bez vela figov to decka nebudu chciet...

GentlemanA15

K figom to absolútne nepasuje. Spracovaný je ale pekne. Len mám zas vrásky z toho množstva bielej.  :D

phoenicis

Neviem, mne to príde dosť masívne, ale nemôžem si pomôcť - niečo mi na tom chýba, len som zatiaľ neprišiel na to, čo...  :-\

Bača

Quote from: phoenicis on 22. Júl 2021, 08:04:07
Neviem, mne to príde dosť masívne, ale nemôžem si pomôcť - niečo mi na tom chýba, len som zatiaľ neprišiel na to, čo...  :-\
Mne sa nevidí ten prechod hornej plochy krídla k delám.

KLF

26.11.2021
75313 - UCS AT-AT
6782 dielov
800 €

GentlemanA15

800€ je už dosť veľa peňazí.... za lbg vec čo zožltne  ;D


mesje

Quote from: KLF on 29. Júl 2021, 14:34:18
26.11.2021
75313 - UCS AT-AT
6782 dielov
800 €

Uff, tak konečne došlo aj na ucs at-at. To bude asi úctyhodný macek... žiaľ aj cena je uctihodna. Aspoň pri tychto mega setoch by sa nemuseli držať vysokej licencovanej ceny za dielik... ked sa tento rok niekto preberie z sw dark age, tak zažije finančný šok:) fslcon za 800, isd 700, teraz toto, cantina...

papluh

dizajnér video ku Gunshipu, ultra-SW fanúšikova sa môžu pretekať koľko chýb napočítaju v informáciach (popri logu na krabici)  >:D

papluh

Inak na obvyklých (napríklad nemecky hovoriacich ) miestach sú obrázky krabice z AT-AT UCS.
Vyzerá že to bude naozaj veľké  >:D

mesje

vyzera to velke, ale aj drahe :-)
drzat sa pri takom hebede SW prepoctu na dielik skoro 12c mi pride uz prehnane... falcon stoji rovnako a ma o 10% dielikov viac... a ked niekto bude chciet spravit celu Hoth scenu, tak skrachuje :-)
inak je to vyzera dost dobre. som zvedavy na porovnanie s normalnymi verziami, o kolko to bude vacsie...
a to hracie vnutro - tak to bude sranda, ked sa budu decka hrat, s tymi labilnymi nohami, to bude padat jedna radost :-)

PC CZ

#734
On někdo dovolí dětem hrát si s Legem za 800€/20 000CZK ? Já bych si to netrouf...

Já myslím, že to je výhradně výstavní kus.

Ovšem cena je víc než fuj. AT-AT mám rád ale 20k bych za něj nedal.

Svým způsobem je TLC trochu proti sobě nasazujíc velmi vysoké ceny.

AT AT i Titanic bych si rád koupil ale za tyhle mega ceny...

Škoda.