Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

GentlemanA15

Quote from: papluh on 23. Marec 2021, 11:04:12
no ono neni nadarmo tá plaketa "zamrznutá", to je Probe droid z klasickej trilogie


ámen

GentlemanA15

Hlavy sa podarili, kupovať ich nebudem. Zamrznutá plaketa sa mi extra páči, ale pri tých cenách pôjdem radšej do nejakého setu.

Anupew

Quote from: GentlemanA15 on 23. Marec 2021, 13:07:46
ámen
A tiež je aj ako herná postava a Star Wars Battlefront 2. (mám momentálne rozohranú túto hry) :oldman:
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

GentlemanA15

Quote from: Anupew on 23. Marec 2021, 19:55:09
A tiež je aj ako herná postava a Star Wars Battlefront 2. (mám momentálne rozohranú túto hry) :oldman:

Kde hráš BF2? Na akej platforme? Hráva tu niekto na PS4? :D

Anupew

Na Epicu to bolo zdarma. A hrám to na počítači ::)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

papluh

Tak LEGO si to nejak zabudlo na videu na S@H :D

Rozmer hlavy vyzerá byť rovnaký ako predošlá verzia.

Akurát tá s priznanými studmi mi príde tak viac klasika  :P  ovšem v porovnaní s BL cenami aj tá nová postačí

[attachimg=1]

papluh

#696
tak remake R2-D2 je oficiálne vonku
75308 R2-D2
2314 dielov
€199, $199, £179,99, AU$329.99, CA$269.99
od 1. mája
veľkostne zhodné s predošlým, funkcie tiež rovnaké plus nové techniky na hlave umožnili skryť Lukov svetelný meč a nejaký senzor.


papluh


legoholik

R2 D2 mal v nejakej epizode v hlave schovany Ljuuuukov svetelny mec??? Som si nevsimol....

a inak tato nova verzia sa mi ako nezainteresovanemu pozorovatelovi zda ako taka "rozheganejsia"....sa mi zda, ze sa pri manipulacii trasie ako rosol a ta predosla podla videa stala ako socha ci?...

GentlemanA15

Meč vystrelil R2 v EP. 6, scéna na desert skiff.  ;)

mesje

Quote from: papluh on 21. Apríl 2021, 17:37:45
tak remake R2-D2 je oficiálne vonku
75308 R2-D2
2314 dielov
€199, $199, £179,99, AU$329.99, CA$269.99
od 1. mája


ako je to fajn set na vystavenie - ale na druhej strane, neni to nic svetoborne a co by clovek musel mat. na efekt "sochy" staci yoda za 100 alebo BB8, netreba toto za 200.

papluh

Mexický frenčízový obchod predčasne ohalil Vaderovu meditačnú komoru.
Cena u nich ako Vaderova busta tj odhadom 65-70 Eur, klasická SW daň pri cene na dielik...


GentlemanA15

#702
Vader má potlačené ruky (teda aspoň sa mi zdá). Set sa mi páči. Beru!
Škoda ale že na krabicu použili punchhole štýl otvárania.

mesje

Quote from: papluh on 01. Jún 2021, 10:40:28
Mexický frenčízový obchod predčasne ohalil Vaderovu meditačnú komoru.
Cena u nich ako Vaderova busta tj odhadom 65-70 Eur, klasická SW daň pri cene na dielik...


tak tento set som vobec nepochopil. na co bolo dobre robit takuto honosnu verziu s podstavcom na beznu scenu? len to dviha cenu...

GentlemanA15

Quote from: mesje on 01. Jún 2021, 15:40:36
tak tento set som vobec nepochopil. na co bolo dobre robit takuto honosnu verziu s podstavcom na beznu scenu? len to dviha cenu...
Presne na to  :D ;D!!