Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

GentlemanA15

Žeby nám splnili sen? 501st battlepack?  :o :o :o
Nevienm čo je na tom pravdy, či to nie je apríl, ale KONEČNE!!!

papluh


GentlemanA15

Hocijak brutalitka  :o


GentlemanA15

501st battlepack je už roky rokúce žiadaný sw set a nikto nečakal, že by ho aj fakt vydali. Minimálne 5 berem ;D.


mesje

No uz nejaky týždeň boli šumy že nove ucs bude Awing, tak sa to žiaľ potvrdilo... je to taká pomerne nudna raketa, podobne ako snowspeeder ... A asi aj podobne rýchlo skonci ...
Spracovane je to ale pekne.

papluh

75275 A-wing Starfighter
1673 dielov
US $199.99, CA $259.99, DE €199.99, UK £179.99
od 1. mája
42cm dĺžka, 26cm šírka a 27cm výška so stojanom

https://brickset.com/article/49884/ucs-a-wing-starfighter-revealed!


PC CZ

To je šílené, co dělá licence s cenami. Saturn měl o 300+ víc dílů a stál 3300,- Kč, tohle má 1650 dílů a stojí to 5100,-Kč, Pirates of Barracude bay stojí stejně a mají přes 2000 (2200 ?) dílů....

Ale když se najdou lidi, co dají za LEGO 800€ tak co by TLC nedělalo takovéhle čachry s cenami...

Kdysi jsem měl klasickou trilogii fakt rád, ale s tím jak je SW všude (a v LEGU za tyhle šílené ceny) mi přestala být sága tak nějak sympatická...

Byť na staré díly se kouknu když jsou v TV někdy znovu, novou trilogii spíš ne a tu nejnovější jsem viděl první díl a začátek druhého dílu (jak si Chewbacca peče Porga). Dál jsem to nedokoukal.


papluh


GentlemanA15

Super!! Pekne sa hodí k endoru a hothu.

KLF

Tak ten A-Wing UCS je krasny model podla mna! (y) Ten sa podaril. Hento nove promo je prezmenu zas najslabsie z tych 3 dioram co zatial vysli. A preco ten TIE Interceptor nahana A-Winga a nie X-Winga??

GentlemanA15

Odpoveďou asi bude .... pre zmenu  ;D

phoenicis

Quote from: KLF on 22. Apríl 2020, 22:14:45
...A preco ten TIE Interceptor nahana A-Winga a nie X-Winga??

Aby bolo jasné, že je to Death Star II  :oldman:

papluh

Amazon Japan nám ukázal AT-AT (ale obyčajné takže UCS asi nehrozí na jeseň)