Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2017

Started by Administrator, 01. Január 2018, 18:00:36

« predchádzajúce - ďalšie »

Diankosaurus

Ďakujeme krásne za hlasy.  ^-^  Veľmi milé prekvapenie  ;D
Gratulujem výhercom a prajem veľa trpezlivosti a nápadov všetkým zúčastneným.

sami2001

Ďakujem za obvyklé tri hlasy  :)) :-\ bol to fajn rok na MOCy  ;)

martinn

Blahoželám víťazom, tatranská elektráreň, arctic dioráma a mesto v perzii - to boli moji favoriti už od začiatku :-)

matt251

Quote from: liondee on 05. Február 2018, 16:00:04
Gratulujem. Za všetky čo som hlasoval sa umiestnili ;) (y) (y) :oldman: :oldman:

detto :-) kazdemu komu som dal hlas sa umiestnil. Gratulujem vitazom

Jammo


legoholik

pripajam sa ku blahozelatelom a gratulantom....cest vitazom a slava porazenym.....ako vravi jeden clovek z juznych oblasti, ktoreho poznam zasluzia si vsetci "vynameznání"  (y)

a ja clovek bez stipky fantazie opat ticho zavidim tie napady a schopnost ich zrealizovania

Praetor

Celkový víťaz bol aj môj osobný tip...  (y)
A tí čo sa neumiestnili majú šancu o rok... ;)

Betka


j.dodo

Blahozelam vitazovi ale pochalu si zasluzia vsetci. Klobuk dolu.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

muffin

Tento rok bola konkurencia naozaj kvalitná, bol problém vybrať len 5 diel. Z prvej 5-ky som trafil 3, okrem toho sa mi najviac páčil Mondrianovský Millenium Falcon, pekný nápad aj prevedenie, niečo, čo sa vymyká bežnému LEGO staviteľstvu, a tiež Sobotské námestie, zas niečo trochu iné. Technic tento krát ťahal za kratší koniec, tradične ho drží nad vodou Pali, mňa mrzí iba to, že moja bugina nedostala ani bodík, aj keď pri tej konkurencii to chápem. Gratulujem všetkým, ktorý si našli čas postaviť niečo hodné súťaženia, tá všeobecná kvalita ide myslím hore a nie je tu nič "do počtu". No a všetkým prajem, aby mali dosť času, peňazí a hlavne inšpirácie, aby bol ďalší rok minimálne rovnako vydarený.

killco

V prvej petorke som trafil 3 a v poslednej petorke 2. Hlasy som rozdelil na 5 staviteľov pritom niektorý mali viac kvalitných diel.  (y)