Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

jayor

#780
tie ceny za tie dioramy su totalne prepalene do neba :D dat za toto kilo tak sa asi obesim :D

mesje

Quote from: jayor on 05. Apríl 2023, 20:36:26
tie ceny za tie dioramy su totalne prepalene do neba :D dat za toto kilo tak sa asi obesim :D

presne tak. dioramy su totalna sprostost, nevidim zmysel priplacat 20 eur k setu len preto, ze ma nejaky podstavec k inak tuctovemu setu...
ten throne room bol nedavno v podobnej cene v ovela vacsej verzii, a najma hratelnejsej...toto je set hodny max 50e. len blazon za to da stovku..
a tie speedery su v podstate battlepack s 2 trapnymi stromami naviac... takisto, nikto pricetny za to neda 80e...
nechapem ze si neuvedomuju, ze toto je cisty fail a len krmivo pre mega zlavy 50% a viac percent...

Frco

Wow tie ceny  :D Ľutujem SW zberateľov. Tak polovica z toho by bola možno adekvátna.

mesje

Novinky:
https://brickset.com/article/98474/three-new-star-wars-sets-announced
Keď som zbadal chewbacu, skoro som odpadol od smiechu...neskutočne jak ten ksicht mohol prejsť kontrolami...absolutny fail...pritom telo zvládli super...


mesje

Nové ucs venator:

https://www.promobricks.de/lego-ucs-venator-sternzerstorer-75367-leak/

Zaujímavé že sa to skôr objavilo v obchode, ako by unikli prvé obrázky...
650 je síce riadna palka, ale je to menej ako podobny set ISD 75252, ktorý bol za 700 a mal menej dielikov...

sahidko

Venator bude prvý UCS, ktorý plánujem kúpiť. Už len nájsť miesto, kde sa so svojimi 109cm na dĺžku zmestí. :D

papluh

Venator už aj oficiálne https://www.lego.com/en-sk/product/venator-class-republic-attack-cruiser-75367
75367 Venator-class Republic Attack Cruiser
5,374 dielov, 2 figy Captain Rex + Admiral Yularen (Clone Wars)
€649.99  (tentoraz rozdielne nacenenie v EU nezafungovalo  >:D )

https://brickset.com/article/99995/75367-venator-press-release



papluh

Ak by niekto zvažoval kúpu tej novej SW-LEGO knihy čo sa má predávať s tohoročnou May the 4th akciou tak tu je recenzia
Cenovka je vysoká, ale v podstate na úrovni iných SW "coffee table books" (SW Archives, McQuarrie, ...). Otázkou je potreba tých reprodukcií historických papierových darčekov,návodov a pod.
čo sa týka informácii by stačila aj obyčajná verzia či ebook (napr Tachen robi aj malé verzie čo sa dajú zohnať za 20E miesto skoro 200E)