Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

GentlemanA15

Áno boli spolu vo filme asi 2 sekundy. Ale boli!!!  :D
Ja s spokojný s oboma setmi. Takže na ďalší Lugbulk budem asi nominovať bielu  ;)

GentlemanA15

Neviete kedy lego zverejní obrázky z novych accesories packov čo majú byť? Predaj má byť od 1. januára. Vybuchnem od zvedavosti. :D

papluh

UCS AT-AT raz postavíš a už nerozobereš (bez použitia nástrojov  >:D)  Ono tak minimálne 9 z 10 vlastníkov to nespraví ale je zaujímavé že v oficiálnom sete sú takéto jednosmerné pasce
https://brickset.com/article/67650/lego-is-now-designing-sets-that-can-t-be-taken-apart

PC CZ

Já třeba u velkých setů (jiné ani nekupuju) nepočítám, že bych je kdy rozebral. Tipuji, že TLC s tím počitá... a tak tam jsou designová rozhodnutí pro trvalé sestavení...


phoenicis

V konečnom dôsledku v kroku 131 stačí nedať tú zelenú potvoru. Ale áno, takéto konštrukcie strácajú kľúčovú LEGO vlastnosť - prestavateľnosť...

papluh

Na oficiálnom shope sú aj nejaké nové veci, vrátane accessory packov


GentlemanA15

No konečne...z každého 20 ks  ;D

papluh

Quote from: papluh on 30. November 2021, 14:21:04
UCS AT-AT raz postavíš a už nerozobereš (bez použitia nástrojov  >:D)  Ono tak minimálne 9 z 10 vlastníkov to nespraví ale je zaujímavé že v oficiálnom sete sú takéto jednosmerné pasce
https://brickset.com/article/67650/lego-is-now-designing-sets-that-can-t-be-taken-apart


Tak LEGO nakoniec spravilo video ako rozoberať set, asi prvé v histórii  >:D >:D

papluh

#758
Niečo pre poličkových vystavovateľov SW diorámy ako bežný produkt (doteraz boli hlavne promo a exkluzív z akcií)
https://brickset.com/article/73698/75329-death-star-trench-run-official-images!

phoenicis

Ach jo, ten X-wing je nejaký prerastený a hranatý. Toľkokrát sa im už podarilo stvárniť X-wing s veľmi peknou geometriou, ale oni nie, potrebujú mať nový tvar  :-X

GentlemanA15

Trench run....beeeeh, chatrč ešte uvidím keď bude viac foto.

mesje

Tie dioramy mi prídu akože už nevedia co vymyslieť... hlavne ten systém dioramy je cucac dielikov, kopu sa ich zbytočne minie na ten podstavec na úkor ceny.

papluh

Tak aj oficiálne fotky všetkých 3 mini diorám aj vrátane Trash Compactora

https://brickset.com/article/73745/75339-death-star-trash-compactor-officially-revealed!


phoenicis

Aspoňže ten Trash Compactor bude trošku hrateľný, keď sa bude reálne "uzatvárať"  (y)

papluh

Tak ďalšie UCSko

https://brickset.com/article/74359/75341-ucs-landspeeder-revealed!

75341 Landspeeder
1,890 dielov, 2 figy
$199.99 / £174.99 / € 199.99

49cm na dĺžku, celkom veľké na takú malú predlohu, som zvedavý či kedy niekto spraví brickbuilt postavy do interiéru