Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

UAZ

Started by KLF, 08. Apríl 2021, 23:48:43

« predchádzajúce - ďalšie »

KLF


muffin

Pekne spracovane po vsetkych strankach.  (y) Nejako som prehliadol, ake motory pouzil na funkcie, podla ovladaca to ale vyzera na "stare" PF motory.

papluh

Je to v popise videa
Quote- drive (2xL motors)
- steering with ackermann geometry (servo motor)
- adjustable height of suspension for both axles (L motor)
- lockable diferentials on both axles (mechanism without pneumatic, secured with clutch, M motor)

legoholik

pohodka brnkacka lavou zadnou ... >:D  ale dosti srandy toto je uz za hranicou mojho chapania a myslim ze za hranicou chapania vacsiny z nas...taky paliason to urcite chape a zopar dalsich ale vacsina len kukaaaaaaaaaaaa jako puuuuuuuuuuuuuuuk... :o

a lego by si mohlo zobrat priklad najma z toho jednym tahom prevedeneho zlozenia celej kabiny a creva su hned na dosah....rozoberat technik je peklo a pritom ku crevam sa je mnohokrat potrebne dostat lebo aj pri stavbe sa robia chyby aj po stavbe za zavse nieco vyskytne....

no paradny UAZ a asi ani original nie je taky premakany ako tento lego model  (y)....