Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

mesje

Quote from: phoenicis on 21. Január 2020, 00:54:52
Moje zdroje šepkajú, že tohtoročný UCS bude

REBEL BLOCKADE RUNNER (Tantive IV) 2nd edition


To by nedávalo zmysel , keď minulý rok bol Tantive...
Je kazdopadne okolo toho dost ticho, predosle ucska mali viac šumov pred vydanim... zvlášť si musia dať záležať po tom, co sa im evidentne zle predávali posledné dve 200eurove ucska snowspeeder a Ywing, ktoré zarezali už po krátkom 1.5 roku...

papluh

LEGO si robí anketu čo by fanúšikovia chceli v UCS rade
Nebulon B Escort Frigate vs TIE Bomber vs Republic Gunship
uzávierka do 30. januára 10:00

Blog
https://ideas.lego.com/blogs/a4ae09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/6dfb7865-b545-4257-908b-36c15451029e

Hlasovanie
https://ideas.lego.com/activities/ab2e9684-6b82-4133-9066-d574fb23d375


mesje

#617
Super napad. v UCS by mal byt hlas fanusikov klucovy, oni najlepsie vedia, co by sa hodilo ako UCS, uz to davno mohli takto riesit.
Asi je to dosledok slabsich predajov niektorych UCSsiek...
Republic gunship vyzera vyborne aj ako bezny set, takze UCS by bolo vydarene - to asi vyhra... nebulon je taky moc kostrbaty. tie bomber neni zrovna klucova raketa, to si UCS nezasluzi, to skor reedicia tie advanced...
Taketo hlasovanie by mohli robit aj pri inych exklusive setoch a temach...

GentlemanA15

Kokšo, ten gunship, to by bol must have.

papluh

LEGO Star Wars 75276 busta Stormtrooper-a (647 dielov, UVP: 59,99 Euro, máj 2020)
LEGO Star Wars 75277 busta Boba Fett-a (625 Teile, UVP: 59,99 Euro, máj 2020)
LEGO Star Wars 75278 Buildable D-O (robot z poslednej epizódy) (519 Teile, UVP: 69,99 Euro máj 2020)
LEGO Star Wars 75279 Adventný kalendár 2020 (UVP: 29,99 Euro, September 2020)

papluh

výsledné poradie v hlasovaní
https://ideas.lego.com/blogs/a4ae09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/4632a0cd-a22c-4c21-a18b-b4294a189dc2

1st Place - Republic Gunship 

2nd Place - Nebulon B Escort Frigate 

3rd Place - TIE Bomber 

Navyše 3 hlasujúci budú vyžrebovaní a dostanú toto UCS keď bude. Plus 75255 LEGO Star Wars Yoda navyše.

papluh

A niečo ďalšie pre tých čo u nás nemôžu legálne pozerať Mandaloriana na Disney+
https://brickset.com/article/48992/the-mandalorian-sets-revealed-at-new-york-toy-fair

75292 The Razor Crest
1,024 dielov
UK: £119.99, $129.99;
figy: The Mandalorian, The Child (Baby Yoda), Greef Karga, IG-11 (Bounty Hunter Droid) a Scout Trooper



papluh


mesje

Quote from: papluh on 20. Február 2020, 17:22:43
A niečo ďalšie pre tých čo u nás nemôžu legálne pozerať Mandaloriana na Disney+
https://brickset.com/article/48992/the-mandalorian-sets-revealed-at-new-york-toy-fair

75292 The Razor Crest
1,024 dielov
UK: £119.99, $129.99;
figy: The Mandalorian, The Child (Baby Yoda), Greef Karga, IG-11 (Bounty Hunter Droid) a Scout Trooper



To je parádny set...

Nepochopil som toho D-0 robota- vôbec som ho vo filmoch nepostrehol a je to úplne okrajova záležitosť, aby si to zaslúžilo takéto spracovanie...

Betka

Myslím, že ten D-0 robot bol v najnovšom filme Vzostup Skywalkera.

GentlemanA15

Quote from: Betka on 22. Február 2020, 16:55:44
Myslím, že ten D-0 robot bol v najnovšom filme Vzostup Skywalkera.

Pravda..bol tam dokopy asi 8 min a hral úplne nepodstatnú úlohu. Postava hodná setu  ::)

Inst

Quote from: GentlemanA15 on 22. Február 2020, 20:32:59
Pravda..bol tam dokopy asi 8 min a hral úplne nepodstatnú úlohu. Postava hodná setu  ::)

[Spoiler]

Jeho pomocou sa im podarilo nájsť planétu s flotilou Last order, ak sa dobre pamätám.

papluh

75276 Stormtrooper
75277 Boba Fett

mesje

Toto mi prídu ako úplne zbytočne sety...
Keby to bolo veľké ako ta stará busta darth maula, tak to by bola iná káva...
Už mi to príde celé úplne prepisknute- z tých sw postáv už budu nielen figy, ale aj tie bionicle figures, brickheady a ešte aj busty... pritom sw setov samotných je už tolko, že to nestačia predávať ...

PC CZ

JJ. je to ošklivé -  a popravdě pro fanatické SW fanoušky - takové - tihle lidé často mají doma kompletní výzbroj Storm troopera, nebo Mandaloriana... - takže vesměs - zbytečné....

Kdyby radši udělali zase UCS neboli Big Scale X-Wing v ceně Bat auta... Já si nestih koupit ani jeden... A podle mne by bylo dobré, tyhle ikonické lodě držet v sortimentu s větší či menší obměnou, ale stále. V herní sérii pořád nějakého toho X-Winga mají. Ale obávám se, že jestli udělají big scale, tak to bude z té strašné poslední "miky maus" trilogie - a to jako - nechci. Fuj.