Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

phoenicis

Tak ten Hoth jednoznačne UCS-ko NIE JE! Podľa mňa je už väčšie UCS-ko 10195 Republic Dropship with AT-OT Walker :P

mesje

Quote from: KLF on 13. Február 2016, 19:55:51
Ale schvalne som zvedavy, kolko ludi si to nakoniec v podporach vezme! >:D

jasne ak by sa dalo zobrat 10 setov, tak by doslo aj na toto (130 eur neni zla cena na megapack), ale kedze je snad 20 exkluzivov v aktualnej ponuke, tak na toto nedojde...

KLF

Dobry clanok! Presne to som kritizoval na tom novom "UCSku" od zaciatku aj ja - ze tam nedali aspon podlozky!

liondee


STARHAWK

Peknu techniku zvolil na piesok. Je to krajsie ako studove.

papluh

hlavne v tej mierke (cca microcity) by studove vyzeralo dost blbo :)

KLF

Paradne! Phoenicis - nehecnes sa? >:D

phoenicis

Quote from: KLF on 25. Február 2016, 18:12:57
Paradne! Phoenicis - nehecnes sa? >:D

Zatiaľ takú zásobáreň dielikov nemám, ale snáď do budúcna ;) Vyzerá to veľmi dobre (y)

papluh

#233
Rogue One by mal mať sériu k filmu. Dostupnosť od 30.09.2016 tj na Force Friday
Vyzerá to na stredné sety, bez battlepackov a pod.

Sety:
75152 (385 dielov; $29.99; 39,99 Euro)
75153 (449 dielov; $39.99; 49,99 Euro)
75154 (543 dielov; $69.99; 69,99 Euro)
75155 (659 dielov; $79.99; 79,99 Euro)
75156 (863 dielov; $89.99; 99,99 Euro)

Constractions figúry:
75119 (104 dielov; $24.99; 24,99 Euro)
75120 (169 dielov; $24.99; 24,99 Euro)
75121 (106 dielov; $24.99; 24,99 Euro)

papluh

teaser teaser  ( a niekde niekto hovoril, že tam majú byť dve vesmírne lode a ani jedna ďalší X-Wing   ;) )
Predloha

STARHAWK

Heeezkyyyyyyyyy !! konecne pekna kopa tiel na custom figi. Z e7 mam stale len Rays speeder ale RO sety asi budem kupovat.

phoenicis

Quote from: STARHAWK on 14. Apríl 2016, 19:39:38
Heeezkyyyyyyyyy !! konecne pekna kopa tiel na custom figi. Z e7 mam stale len Rays speeder ale RO sety asi budem kupovat.

ja osobne z E7 nemám zatiaľ nič (okrem niektorých promo setov), ale RO vyzerá veľmi fajn, takže tiež asi do toho pôjdem :)

papluh

Keďže uniklé obrázky sú ako Pavlovov zvonček pre Disneyho právnikov, tak len takto :
Na štúdium odporúčam obrázky z pripravovanej knihy http://culturedvultures.com/star-wars-rogue-one-character-details/
R1 sety
- ten nový tank
- nejaká verzia AT-ST
- nový rebelský stíhač
- nový Tie Striker impéria
- čierny upravený shuttle

- budú tam obaja nov mimozemštania aj robot z tímu dobrákov, za impérium čierny trooper a grand admirál s bielym torsom

Hľadajte na všetkých stránkach čo nemusia poslúchať LEGO  >:D

MiKeL

Quote from: papluh on 02. Jún 2016, 16:49:36
Hľadajte na všetkých stránkach čo nemusia poslúchať LEGO  >:D

Ale podporu by chcel kazdy C:-)

GentlemanA15

Ten nový turbo tank, na to aké má rozmery, má krutú cenu  ::). Podľa recenzií je až o tretinu menší ako predchádzajúce verzie. Aj keď Alzu beriem s rezervou, ale 128€ je hustota.