Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Vikend kociek v Mariánskej sále 14-15.3.2026

Started by Mike, 30. Júl 2025, 20:47:52

« predchádzajúce - ďalšie »

MatoZJura

Ahojte za mna (nas) sme s deckami na kruzku rozmyslali o stavenisku cize nejaky MOC teren 4*4 MP a pouzite sety zo serie CITY Buildings.
Bolo by to zaujimave?
PLUS viem prispiet opat Orient Expresom
Pripadne dalsimi vlakmi ako staticke modely ale nemam nic zvlastne co nemate ostatni.

cyril

Ja by som tiež veľmi rád prispel s mojím novým ešte rozostavaným hradom Sovinec. Ešte neni dostavaný a stavanie sa pohybuje dosť pomaly tak snáď to stihnem.

cyril


papluh

Pre informáciu.
Volal som s Michalom (Mike z Marianskej sály). Pracujeme na prípravách čo sa týka zaobstarania a zamerania výstavných plôch (stoly, vitríny) a celkového rozloženia/plánovania voči ostatným aktivitám.
Snahou je mať naplánované rozloženie dopredu aby sa predošlo improvizáciam z minulého roka (a následného nevystavenia niektorých vecí)
Realisticky je to niekedy koncom januára, je to hlavne kvôli tým vitrínam a extra aktivitám.
Následne sa bude rozmiestnenie koordinovať s ľudmi čo tu ponúkli exponáty, myslím že zatiaľ na každého zostáva miesta dosť.

walrus


danny01

My sa radi pridame. Stvrtok stavanie OK.
BA-TT viem zobrat velkym autom.

Klasicky spolupodielame sa na vystavbe mesta.
+ modelteam a technic.

SkiFi

aktualne to vyzera ze zamna to bude len sci-fi - Mtron carrier ca 140 cm dlha vesmirna lod + zakladna naokolo.
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

kamil

SkiFi, nechces zvazit vymenu vystavovanych veci s Novou Banou?
Minuly rok v TT bol M-tron, v Novej Bani asi este nebol.


Ja ponukam za mna co nepojde do Novej Bane a urcite pomozem s mestom.
Potom mam zopar aj drobnosti z creator veci - napr. papagajov a k tomu tretieho svojho. Trojicu maciek - tiez take mensie creator vytvory.

Jago

čaute, ja by som vystavil sériové vlaky, creator domy a lietadlá do mesta, zopár hradov a rytierov, botanicals

jayor

ja donesiem ninjago drakov, avengers vezu do mesta a tiez botanicals, kvety mam vsetky tak to JAgo mozeme pokombinovat ked tak, pripadne ak budes mat plne auto tak nemusis niest


papluh