Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

STAR WARS

Started by Morandi, 13. Marec 2012, 18:04:34

« predchádzajúce - ďalšie »

GentlemanA15

Som spokojný, pôsobí robustnejšie ako 75045. Také 2 ks si zaobstarám.

mesje

Veru tak, teraz nebude ucsko naisto najbližšie 2 roky ...
Je to škoda, je to klucovy stroj z sw. Určite by sa kupoval jak teplé rozky, na rozdiel od rôznych snowspeederov a Awingov...
Ale aj v štandardnej veľkosti ma zmysel ho neustále recyklovat... škoda že ho neurobili v motorizovanej veľkosti ako cca 3 verzie dozadu...

KLF

Tak neviem, ale podla mna je tento AT-AT co do vyzoru zatial najslabsi. Taky vychrtly mi pride... tenke pavucie nozicky. A ta hlava ma moc kolme celo, malo by byt viac "aerodynamicke". ;) Snad aspon co do stability to bude lepsie.

mesje

Áno zdá sa nejaky schudnuty...

GentlemanA15

A pritom nákladný priestor je širší, 8 stud oproti 6 stud na 75054.

phoenicis


papluh

návod k scénke z Bespinu, setu ktorý mal pôvodne byť na SDCC alebo SW celebration
https://www.lego.com/cdn/product-assets/product.bi.core.pdf/6330176.pdf
zoznam dielov https://brickset.com/inventories/75294-1


papluh

ďalšia kauzička na obzore  8) https://www.stonewars.de/news/razor-crest-wortmarke-deutschland/

Zdá sa že nemecký predajca klonovaných stavebníc si zaregistroval EÚ ochranu na meno "Razor Crest" ešte predtým ako seriál Mandalorian začal Disney+ vysielať v Európe.
Aktuálne nemecký Amazon začal rušit predobjednávky na set 75292 Razor Crest
Vzhľadom na konflikt registrácia od Lucasfilm-Disney zatiaľ nebola vysporiadaná a pravdepodobne dojde na nejaké to súdne rozhodnutie. Alebo sa stiahne ešte skôr keďže jeho šance sú mizerné lebo to podal až po uvedení seriálu v USA a "jeho" jediný produkt je založený na diele Lucasfilmu a nič iné s tým menom nemá.

Jo a ako bonus, celý MOC (až na čelné sklo z 2007 ktoré sa im neoplatilo asi robiť) bol ukradnutý autorovi z Rebrickable a je to ním potvrdené https://twitter.com/StoneWarsDE/status/1290877851634470913  Až keď kontaktoval LEGO a roznieslo sa to cez tú stránku tak zrazu ho Nemec začal kontaktovať

papluh

Keďźe to zverejnil oficiálny korejský LEGO účet na FB tak to ževraj je ok ukázať
[attachimg=1]

Anupew

Pekne to vypadá. Ale aj cena bude "pekná" za 3000+ dielikov:D
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

papluh

#655
https://www.starwars.com/news/lego-star-wars-mos-eisley-cantina
https://brickset.com/article/53683/mos-eisley-cantina-officially-revealed!
75290 Mos Eisley Cantina
£319.99, €349.99, $349.99
3,187 dielov, 21 minifigov
od 1.10. alebo od 16.9. pre VIP

je to od čias Ewokov prvý hrací SW set ktorý sa dá aj vystaviť...


[attachimg=1]

legoholik

krásny set...naozaj parádka, ako sa s tým vyhrajkali toľko detailov, postriebrené dieliky a figovia sú naozaj top....sú tam všetci klasici, ktorých si pamätám z filmu...kapela žaluďohlavonožcou a štamgasti o.i. muchoksichtobradoguliak, netopejr, žralok kladivoun i morský koník a  >:D čertík bertík...brutálny set aj brutálna cena...top set  (y)  (y)  (y)

KLF

Koxo, tak takto by som nechcel vyzerat. ;D

[attachimg=1]

sylmer

cantina band má môj 10 ročný syn ako zvonenie na tel ...hneď aj zatúžil po tých figúrkach :)

Frco

Krasny set. Zatial urcite najlepsia verzia Cantiny  :D