Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2022

Started by Administrator, 05. Január 2023, 10:56:56

« predchádzajúce - ďalšie »

Administrator

A máme tu súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu. Svoje diela si musíte prihlásiť sami! :oldman:  Ak chcete prihlásiť svoj MOC do súťaže, musí spĺňať nasledovné podmienky:

- MOC musí byť postavený a odprezentovaný tu na fóre v roku 2022
- MOC musí byť dokončený
- MOC musí byť nový a nie vynovený/remake

Ak MOC spĺňa tieto podmienky, treba poslať na adresu tatralug(zavináč)tatralug(bodka)sk e-mail s názvom MOC22 a v správe NÁZOV DIELA a LINKU na prezentáciu MOCu tu na fóre. Príklad:

PC-bedňa z LEGA
http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2580.0


Prihlasovať svoje diela je možné do 12tej hodiny dňa 15.1.2023. Následne súťažné diela zverejníme tu na fóre v hlasovaní. Admin si vyhradzuje právo vylúčiť MOC zo súťaže.

Administrator

Hlasovanie je otvorené! Každý môže udeliť 2 hlasy.

Juri

Z výsledku som milo prekvapený a ďakujem za každý hlas, každému hlasujúcemu a každému staviteľovi, aj keď nás bolo skromne.
Uvidíme čo prinesie tento rok....za seba môžem povedať, že už pracujem na stredovekom hrade...veď aj v LB je príležitosť na dieliky k hradom (hlavne vojaci teda), tak tento rok by to mohlo byť pestrejšie.

muffin

Aj ja ďakujem za hlasy a gratulujem všetkým, čo aspoň niečo pekné postavili a odprezentovali, hoci nás zas nebolo nejako veľa.
Za seba môžem povedať že ani približne nič podobne veľké som doteraz nestaval, a pravdepodobne ani dlhší čas stavať nebudem, ale snáď sa podarí aj ďalšie roky prispieť aspoň niečím menším.

Paliason

Gratulujem muffinovi aj Jurimu k prvému miestu.

Dovolil som si vaše diela graficky trochu vylepšiť víťaznou atmosférou, nech to tu nieje ako na pohrebe ;D

[attach=1]  [attach=2]

kamil

Gratulujem autorom vitaznych diel. Vytvorili naozaj nadherne MOCi  :o

Ostatni umiestneni odviedli tiez velmi kvalitnu pracu, a taktiez si zasluzia uznanie za ich zrucnosti  (y)