Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2021

Started by Administrator, 01. Január 2022, 19:02:24

« predchádzajúce - ďalšie »

Administrator

A máme tu súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu. Svoje diela si musíte prihlásiť sami! :oldman:  Ak chcete prihlásiť svoj MOC do súťaže, musí spĺňať nasledovné podmienky:

- MOC musí byť postavený a odprezentovaný tu na fóre v roku 2021
- MOC musí byť dokončený
- MOC musí byť nový a nie vynovený/remake

Ak MOC spĺňa tieto podmienky, treba poslať na adresu tatralug(zavináč)tatralug.sk e-mail s názvom MOC21 a v správe NÁZOV DIELA a LINKU na prezentáciu MOCu tu na fóre. Príklad:

PC-bedňa z LEGA
http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=2580.0


Prihlasovať svoje diela je možné do polnoci 10.1.2022. Následne súťažné diela zverejníme tu na fóre v hlasovaní. Admin si vyhradzuje právo vylúčiť MOC zo súťaže.

Administrator

Hlasovanie je otvorené! Každý môže udeliť 2 hlasy.

Hlasovanie treba potvrdiť tlačítkom [attachimg=1] !

Tatrovak

Normálne sa teraz cítim trápne že polovica z prihlásených výtvorov je mojich, keby som vedel pridal by so do súťaže len jeden :D , zároveň ma ale dosť mrzí že je taký nízky záujem, ja túto administrátorovu aktivitu veľmi oceňujem, a dúfam že to s nami nevzdá.
Zároveň dúfam že sa to v tomto roku zlepší a začne sem pribudať viac výtvorov, aj keď obávam sa že zrovna ja moc času mať nebudem kedže sa mi v máji narodí syn, ale posnažím sa nech sa je na čo pozerať.

muffin

Tak trápne by malo byť nám ostatným, čo sme sa tento rok na nič nezmohli  :-[ Ja som síce aj staval, ale buď len virtuálne v stud.io, alebo som ešte nedokončil, čo som začal. Takže snáď rok 2022 bude plodnejší.

martinn

No ja som využil len jeden hlas. Aj vďaka mne je tam málo MOC-ov , dlho mám jeden rozrobený, neviem sa dokopať k objednaniu dielikov :-( snáď o rok tam bude prihlásený.

Buďo

Ďakujem za každý hlas  :)
A česť zúčastneným  (y)

MiKeL

Ja gratulujem vsetkym, ktori sa prihlasili (y) A vitazovi o trosku viac ;)

Paliason

Gratulujem Buďo!!! Zvyšným zúčastneným pochvala, že sa na to nevydlabali. (y) 8)

Ja ďakujem za hlasy môjmu modelu.


Inst

Aj ja gratulujem Buďovi. Myslím, že nebolo pochýb :D

Tiež ďakujem za hlasy môju výtvoru.

phoenicis

Nádherné stavby, LUG-áči. Všetky  (y) (y) (y) Ťažko bolo vybrať len 2 :oldman:
Gratulujem všetkým, pretože všetci ste urobili kus dobrej práce  ;) (y)

Jammo


Tatrovak

Ja by som tiež rád poďakoval (aj keď oneskorene, za čo sa ospravedlňujem) všetkým ktorý za mňa hlasovali a hlavne administrátorom že nám opäť túto súťaž zorganizovali a ešte menovite KLFvovi že mi pribalil k výhre ešte kopec technic dielov navyše, to ma veľmi potešilo.
A teda naozaj úprimne dúfam že do budúcna bude tá účasť lepšia.