Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Bitka posledného spojenectva ľudí a elfov

Started by Izmael10, 11. Február 2013, 13:09:30

« predchádzajúce - ďalšie »

Izmael10

Proti mordorským vojskám vyrazilo posledné spojenectvo ľudí a elfov, ktoré na úbočiach Hory osudu bojovalo za slobodu Stredozeme.

Viac obrázkov tu: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=522476

frantoka

milé  ;), ešte pár desiatok tisíc bojovníkov na jednej a druhej strane  8)
Gratulujem

Morandi

Cinis sa chlape! :D Tvoje fotky s tym pozadim su fakt originalne a pacia sa mi! (y)

frantoka

To pozadie to som chcel i Ja napísať, to spraví veľa na tých fotkách, pekne si to vystihol Izmael10  (y)

MiKeL


Izmael10

Tak rozhodol som sa spraviť tento MOC znova.

Viac obrázkov tu: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=525732

KLF


Stroivan

Skvelá kvalita MOC aj veľmi dobre umiestnené minifigúrky... Dalo by sa to možno ešte doladiť, nejakou tou lebkou čo kostrou ležiacou na zemi. ^-^
Ale musím povedať ,že ti závidím tú zbierku orcov z lego Castle, nakoľko som ja osobne nestihol kúpiť viac setov, lebo akosi postupne vymizlo... No a ani Agent Elrond nije na zahodenie  O0
Lego seriály: www.criconia.blog.cz