Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

Súťaž o najkrajší MOC TatraLUGu za rok 2020

Started by Administrator, 01. Január 2021, 00:00:08

« predchádzajúce - ďalšie »

Buďo

Gratulujem víťazom a česť zúčastneným ! Diel je pomenej ,ale ich kvalita a nápaditosť stúpla  (y)

KLF

Gratulujem vitazovi a dakujem aj za hlasy mojim dielam - hlavne Mimonom, ktori skoncili na peknom 4. mieste za silnymi kalibrami! ;D

Viaceri ste tu pisali, ze tento rok mame menej MOCov v sutazi. Treba si uvedomit, ze ich mame najviac od roku 2017! ;) Takze az taka tragedia to nie je. Ale je pravdou, ze pocet autorov je nizky. Spominali ste aj ake podmienky ste mali, no napriek tomu ste postavili MOC. (y) Viem o com to je. Ja som bol mimo vsetkeho diania od marca do augusta a za mesiac som stihol dokoncit 1 MOC a dalsie 3 postavit, aby som stihol vystavu. ;) A chcem tuto temu zaroven vyuzit este na jedno velke podakovanie, ktore som nevedel kam napisat. Vlani sme mali trochu problem zohnat MOCy na vystavu do NB. Dvaja nasi clenovia ma trochu sklamali (verim, ze tento rok nam to vratia - podla toho co som videl, tak aj s urokmi :D), ale dvaja ma prijemne prekvapili! Jeden mi pravidelne posielal v mailoch obrazky - "aha Rene, aj toto som postavil.. a pozri, aj toto som spravil na vystavu!... a este spravim toto a toto!" a druhy v tichosti odprezentoval svoje nove MOCi pre vystavu tu na fore a sukromne mi slubil sam od seba aj dalsie, ktore aj priniesol. Tito dvaja nasi clenovia su Liondee a MiKeL. Takze chalani - touto cestou specialne vam obom chcem este raz podakovat za vasu vlanajsiu aktivitu! (y)

sylmer

Pridávam sa ku gratuláciam a potľapkávaniam po stavitelských pleciach :) a Reného ďakovačke.

muffin

Gratulujem víťazom, poradie nijako neprekvapilo, trofeje sú v správnych rukách :) A na tento rok si(ako každý rok) dávam záväzok postaviť konečne niečo poriadne, nie iba do počtu :D

Tatrovak

Ja by som teda chcel v prvom rade poďakovať všetkým čo ste dali hlas mojím výtvorom, váš počet ma úprimne, a veľmi príjemne prekvapil. A gratulujem Paliasonovy, sám som za Percheron hlasoval a bol som od začiatku presvedčený že to je jasný víťaz.

kamil

Nakoniec tie vysledky boli vyrovnanejsie ako tu niektori predpovedali.
Gratulujem k peknym vytvorom ktore ste minuly rok postavili, vsetky ktore sa umiestnili na najvyssich prieckach v tomto hlasovani, si tam zasluzili byt  (y)