Main Menu

Vitajte vo fanklube TatraLUG!

Čo nás spája

Sme komunita fanúšikov stavebnice LEGO® s cieľom spájať členov, zdieľať spoločnú vášeň, skúsenosti a nápady, organizovať výstavy či stretnutia a spoločne tvoriť. Nezáleží na tom, aký máš k tejto stavebnici vzťah – či si staviteľ, zberateľ, alebo jednoducho nadšenec, u nás si určite nájdeš svoje miesto.


Dôležité informácie pre nových návštevníkov:

Ready to join the conversation? Log In or Create a Free Account to start posting and access member-only boards!

LEGO v médiách

Started by Izmael10, 06. September 2013, 21:12:42

« predchádzajúce - ďalšie »

SkiFi

celkom by ma zaujimalo co bude s figurkami ... :D mohli by ich rozposlat na lugy :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space



phoenicis



liondee

Tak tu je pár stránok z ABC. Dedko to zbieral, tak som si to pobral :D

frantoka

Paráda, to si pamätám, super nostalgia, dobre si to zprezentoval, ďakujem že som si mohol zaspomínať.  (y)

papluh

Pokračovanie článku o vyplaveninách z kontajnera strateného v 1997-mom
http://www.bbc.com/news/magazine-28582621

Pôvodný článok
http://www.bbc.com/news/magazine-28367198

martinn

ABC som kupoval, idem pozrieť, či aj ja niečo nemám náhodou... pekná spomienka na najkrajšie legočasy.  (y)

martinn

tak ako sa kedysi ryžovalo zlato, tak by som si šiel zaryžovať lego :-) pekné nálezy v každom prípade...

matej

Dakujem Liondee za fotky! Velmi pekne, vies mi povedat ta posledna fotka ten technic bager aky je to set? Lebo sa mi paci chcem ho aj kupit preto cislo. ;)

martinn

tak článok na fotke 2087 som našiel aj ja :-)

liondee


martinn

http://www.jetotak.sk/editorial/lego-ako-metafora

toto som náhodou našiel, nejaký fanúšik lega spomína na krásne lego časy!

KLF

Z rocenky TLG: