Autor Téma: LEGO IDEAS  (Prečítané 128997 krát)

Odhlásený mesje

• Príspevkov: 1666
Re: LEGO IDEAS
« Odpoveď #855 : 12. Február 2020, 17:59:18 »
Môže byť. Blacksmith je super, tento štýl mám rád, podobná vec ako fishing store a ten bol veľmi úspešný...

Odhlásený PC CZ

• Príspevkov: 241
« Odpoveď #856 : 12. Február 2020, 23:03:42 »
Rybárna byla tak úspěšná, že než sem si ji stih koupit, tak ji zrušili :(
Jééé kovárna, takže hradařské téma - super ! Dědeček a pradědeček byli kováři, takže pro mě povinnost :) A ten návrh je fakt krásný.

Jaký je to hezký dva,
kováři v městě dva,
a  dva kováři na rynku...

Jeden koně kuje,
 a druhý miluje
šaf a šafářovic Barunku...
Jeden koně kuje,
a druhý miluje,
ša a šafářovic Barunku...

Neber si synečku,
ze dvora dcérečku
ze a ze dvorečka ze dvora
vona má sukýnky
ucouraný všecky,
do a do kolečka do kola :)

A Půa teda žeru...

Takže pokud letos vyjde k pirátskému ostrovu aj kovárna, tož si fakt nemám na co stěžovat :) Mohli by udělat Blacksmith/Armor - kovář - platnéř, aby tam byly meče a brnění...

Pů bude asi zase za pár šušňů (do 50€ jako flintstones) a jako pokud tam budou hezký figurky Půa, Prasátka, Ijáčka a hlavně Tygra tak beru.A taky by tam mohli dát slonisko a Kangu s klokánkem a samo Kryštůrka Robina  :) Jo a Sovu. A vydáme se na "expeduci" hledat "severní tyčnu". On i ten Půův stromodomek jde udělat hezky, to v prototypu je teda grc o figurkách nemluvě....ale tak snad udělaj nový moldy, protože Pů má přece pořádnej pupek, a vůbec všechny postavičky jsou specifické...

Třeba Flinstonovce sem si nekoupil, protože se jim nepovedly figurky... Tak snad Půůa nedokopou :( ale vzhledem k nadstandardním vztahům s Disney snad ne ?! A navíc má Pů letos 95. narozeniny... tak by mohli udělat fakt pěkný set.

Odhlásený Bača

• Príspevkov: 49
« Odpoveď #857 : 17. Február 2020, 23:00:40 »
Jaký je to hezký dva,
kováři v městě dva,
a  dva kováři na rynku
Aspon ze niekto ma radost. Inac ten prvy vers sa ti nerymuje.

Odhlásený PC CZ

« Odpoveď #858 : 18. Február 2020, 01:07:12 »
Já za to nemůžu.
Tak je to to v té písni.

Odhlásený Inst

• Príspevkov: 128
« Odpoveď #859 : 24. Marec 2020, 14:02:32 »
No hen na to, uľahodili aj vám všetkým klasikom. Len snáď to nie je 1. Apríl

Odhlásený PC CZ

« Odpoveď #861 : 24. Marec 2020, 15:04:56 »
Wauuuu ! Pirátský ostrov, který jde předělat lehce na nádhernou pirátskou loď :) Ta je !

MUUUUST HAVE !!!!

Figurky naprosto super....

Moment !

Kde je vopice ? A teplý otěcko ?

Už chápu proč se to nedrží původního konceptu :)

Vostrov s překvapením !

S tímhle se dá docela i vyhrát :D
« Posledná zmena: 24. Marec 2020, 15:08:20 od PC CZ »

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 5011
    • Moja zbierka
« Odpoveď #862 : 24. Marec 2020, 15:08:04 »
Parádny set! Nikdy som pirátov nezbieral, ale toto bych bral. A tá loď nemá chybu - zatiaľ najrealnejsie vyzerajúca pirátska loď. (y) Až sa raz vrátim k Legu, toto bude prvý set ktorý si kúpim.

Odhlásený PC CZ

« Odpoveď #863 : 24. Marec 2020, 15:24:50 »
Aha tak teplý otěcko tam je, ale vopice ne :(

A proč to kua prodávaj jako ostrov když je to loď ? Ale je to geniální tah, protože se s tím dá vyhrát.... super herní set... Jako ostrov bych váhal, ale ta loď....ta loď !!!

Pouze to chce ze zásob doplnit kanony.

Jinak - ale - super udělaný interiér (tohle sem jako dítě v setech chtěl) navíjení kotvy je taky super, tvar lodi - eňo ňuňo....

BRAVO LEGO....

A už z toho obalu vane takový ten  závan dětství...dobrodružství...

Odhlásený mesje

• Príspevkov: 1666
« Odpoveď #864 : 24. Marec 2020, 15:28:45 »
dobry napad urobit 2v1 - vlastne kedze su tam 2 verzie lodi, tak 3v1, a teda treba kupit 3 sety :-)

Odhlásený Betka

• Príspevkov: 338
« Odpoveď #865 : 24. Marec 2020, 15:49:20 »
Parádny set! Nikdy som pirátov nezbieral, ale toto bych bral. A tá loď nemá chybu - zatiaľ najrealnejsie vyzerajúca pirátska loď. (y) Až sa raz vrátim k Legu, toto bude prvý set ktorý si kúpim.

Len aby to potom nestálo 10x toľko než teraz  ;)

Odhlásený PC CZ

« Odpoveď #866 : 24. Marec 2020, 15:54:20 »
Jaké dvě verze ? Jedna tam je.

Ale je parádní ! Ty boky sou super !

Hlavně sou tam docela hezký dílky. Třeba ananas. Nebo vývěsní štít k hospodě. Ta zapadlá socha v písku je taky bezva nápad.

Akorát nechápu jednu věc. V Brickbeart Bounty (tu mám) byl obrovský žralok do kterého se vešel celý minifig. Ale evidentně ho všude nahradil updatovaný klasický malý žralok.... asi byl ten velký moc velký.... Ale zase s ním byla prča.... a ten malej je taky hezkej....

Ovšem proč tam není nějaká opice, to nechápu...mohli udělat novou verzi. Nebo tam dát nějakou z CMF :( A čepice na kostře je stará, bez potisku. (Nové sety měly s potiskem).

A dvě baby :))))) cha chá :))))

Odhlásený PC CZ

« Odpoveď #867 : 24. Marec 2020, 15:56:55 »
Já bych teda neváhal....
Jak píše kolegyňka, přesně tohle hrozí...
Tu nádhernou Imperial Ship jsem taky jednou viděl za cenu pod 2000.-CZK - neměl jsem je... a kolik stojí teď...
Takže koupit a případně strčit do skříně. Však to nic nežere...

A krásný je i ten retro design krabice. Škoda že tam není odklápěcí víko.

Odhlásený Betka

• Príspevkov: 338
« Odpoveď #868 : 24. Marec 2020, 16:04:50 »
Ja som sa na tento set strašne tešila a musím povedať, že to predčilo moje očakávania. Ten nápad, že je to 2 v 1 je super! Samozrejme aj krabica je krásna :) Pokiaľ ma nezasiahne covidko, tak si to kúpim ;)

Odhlásený PC CZ

« Odpoveď #869 : 24. Marec 2020, 16:38:19 »
Jj. já možná 2x jednou na výstavu a jednou jako investici do bůdůca, podobně jako u rakety.

To sem zvědav co schovaj do kovárny. Hrad ?!

Ta původní idea byla pěkná, ale nešel z toho udělat koráb.
Mně samozřejmě nadchl koráb, ale on i ten ostrov je hezký.
A je k tomu i story. Piráti ztroskotali na ostrově a přežívají v troskách lodi. Ovšem ta socha domorodců v písku...měli tam dát aspoň domorodý pár jako bonus :/

A nějak nechápu ty marketingové řeči o lodi z roku 1989. Tohle není loď z roku 1989, ale z roku 2020. Možná navazuje na Sea Barracudu - ale není to ta stará Sea Barracuda. Možná Sea Barracuda II. Queen Mary 2 nebo Queen Elisabeth 2 taky nemaj se starou lodí nic společného.

Docela mám chuť si tu starou Sea Barracudu někde splašit ale v MISB asi bude drahá a že by se po třiceti letech dala sehnat v jako novém stavu...použitá kdo ví :(

A teď mi už může být fuk, jaká bude loď v Creatoru :)

Hehe a najednou jde dát do setu "krčmu" jak krásně říkáte na Slovači :))))

Prča :) Ale je fakt že i figy sou super. Ta kapitánova metresa s tím kabátkem od uniformy, nebo potetovanej pirát se svázanými vlasy. Druhá pirátka je taky super, docela vypadá jako jedna slavná kapitánka... (Hehe, teď mě napadlo - holky se spiknou, vyhodí kapitána a bocmana přes palubu žralokovi a udělaj se pro sebe...takhle nějak to tuším bylo i v reálu. )

Fakt je docela škoda, že to je jen jeden "nostalgický" set a ne nějaká série... ještě by to chtělo zase vojáky a novou Imperial Flagship. Ale i tak díky za to. A třeba dnešní děti fakt piráti ani rytíři nebaví a mají radši komixy... :( Děti nemám, tak nemohu soudit. Má tu někdo děti ? Co je baví ?  I když pokud to děti nebaví, proč to Playmobil pořád dělá ?

Ale jak na to koukám, tak ta nová Barakuda  má fakt ty správné "korábovité tvary". Ta bachratá záď, mohutná příď a ty zkosený boky...fakt paráda.  Je to koráb, málo platné :)
« Posledná zmena: 24. Marec 2020, 16:42:31 od PC CZ »