TatraLUG

Výstavy => Ukončené výstavy => Topic started by: KLF on 09. Október 2013, 14:00:42

Názov: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 09. Október 2013, 14:00:42
Tak mame pre buduci rok zaistenu dalsiu velku vystavu. Bude sa konat ihned po ukonceni v Lucenci a bude v Tekovskom muzeu v Leviciach (http://www.muzeumlevice.sk/). Odpadaju tym padom nejake velke problemy s logistikou. Pan riaditel muzea sa nam ozval sam a tento jediny volny termin sme akceptovali. Problem bude s tym, ze pre LV asi nestihneme spravit samostatne exponaty, charakteristicke pre dany region. Alternativou je, ze by sa robili exponaty hned pre oba regiony naraz a boli by aj naraz vystavene v oboch muzeach. Takze zatial len tolko, aby ste vedeli ze mame uz 2 velke vystavy na rok 2014 iste. :) A jedna dalsia je v hre, ale tu sa uz snazime dat na rok 2015.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: Izmael10 on 09. Október 2013, 15:42:11
Paráda.  (y) Ale žiaľ zatiaľ sa necítim na žiadny hrad z okolia.  :'( (Šomoška má moc zložitý tvar a musel by som veľmi veľa dielov nakúpiť)
Takže odo mňa môžte čakať hrad, ale podla vlastnej fantázie.  ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: phoenicis on 09. Október 2013, 16:48:26
Samozrejme, prispejem svojou troškou Star Wars (podľa veľkosti priestorov/stolov/vitrín).  ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: liondee on 09. Október 2013, 17:25:03
No som zvedavý na to. Ale na Classic Town bude treba veľký stôl. Ak sa mi podarí čeknúť všetky sety čo mám na ruke tak to bude masofka.  ;D ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: mesje on 09. Október 2013, 18:10:20
Quote from: KLF on 09. Október 2013, 14:00:42
Problem bude s tym, ze pre LV asi nestihneme spravit samostatne exponaty, charakteristicke pre dany region. Alternativou je, ze by sa robili exponaty hned pre oba regiony naraz a boli by aj naraz vystavene v oboch muzeach.

Co tak rozdelit planovany pocet extra exponatov medzi tieto dve mesta? Tj pre Lucenec by sa len niektore planovane spravili, a kapacity by sa presunuli v prospech Levic.
Pripadne spravit exponaty spolocne pre obe destinacie - nemozem si pomoct ale napadla ma vystavat ciernu dieru  :))
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 09. Október 2013, 18:31:15
Da sa aj tak, ze by sa spravili spolocne MOC charakteristicke exponaty. Len by to chcelo nejakeho hradara. Dany a Aki idu buduci rok pracovat pre svoju krajinu a my Slovaci tu hradarov asi nemame. ;/
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: mesje on 09. Október 2013, 18:43:29
Tak ked taky Budo neni hradar, tak ja som dedo mraz... Staci ked rozvinie Barbakan a prida nejake hradby a vezu, a mame hrad jak vysity...
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: Paliason on 10. Október 2013, 08:12:50
Ja práve rozmýšlam, či mám tie moje aktuálne 3 modely všetky rozbúrať, alebo niečo z toho nechať (Land-rover napr.). Lega mám ešte dosť, čize najbližšie by som sa pustil do dvoch dalších modelov,tie by som stihol do Lučenca, a potom do Levíc by som ešte jeden stihol za tie dva mesiace.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 10. Október 2013, 11:39:00
Landrover kludne nechaj a SAMOZREJME by sme chceli zas nieco nove! :) Od Teba staci aj 1 novy model kludne. Uz teraz je jasne, ze bude stat za to! ;D Inak ten Landrover prihlas do CUUSOO. Vazne!
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 02. Január 2014, 17:23:14
V pondelok sme boli s Budom a Mikelom na "inspekcii" v Leviciach. Ukazali nam priestory kde budeme vystavovat, pofotili sme objekty a predebatovali nejake detaily. V prilohe prikladam podorysy priestorov a areal Tekovskeho Muzea. Bolo by dobre zacat pomaly riesit kto, co bude chciet a ochotny vystavit. Osobne by som privital VIAC MOCov! Takze aby som zacal od seba - ponuknem zase skoro vsetko zo svojej zbierky vratane veci, ktore som zatial nevystavoval ani neprezentoval a ak sa zadari, tak este jeden novy MOC. ;)
Naklady na prepravu a ubytovanie nam budu hradene Tekovskym Muzeom a malo by aj nieco navyse ostat.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: liondee on 02. Január 2014, 17:36:49
Pekné priestory. Myslím že zaplníme. Ty vieš čo budem vystavovať. Len neviem ktorú s tých dvoch miestnosti môžem zobrať na classic town :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: GentlemanA15 on 02. Január 2014, 21:52:06
Fúha, to mám skoro doma :D, ak by bolo o niečo záujem z mojej zbierky, rád by som sa pridal :)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: MiKeL on 03. Január 2014, 08:59:46
Quote from: GentlemanA15 on 02. Január 2014, 21:52:06
Fúha, to mám skoro doma :D, ak by bolo o niečo záujem z mojej zbierky, rád by som sa pridal :)

A co tak skusit nejaky MOC? ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: GentlemanA15 on 03. Január 2014, 09:18:49
Záleží ako na tom budem s časom...ale dátum výstavy je ešte ďaleko , takže posnažím sa
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 03. Január 2014, 11:37:41
Quote from: GentlemanA15 on 03. Január 2014, 09:18:49
Záleží ako na tom budem s časom...ale dátum výstavy je ešte ďaleko , takže posnažím sa

Prave preto to oznamujeme pol roka dopredu, aby cas bol! :P Kazdopadne fakt by bolo dobre mat viac MOCov. Napr. Starhawk - Ty si ako na tom? Daco ako bolo v BB by bolo uzasne mat opat! ;) Mesje - tiez hromadis uz par rokov hradne dieliky na MOC, tak co keby si konecne daky hrad aj skusil? ;) Atd.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 02. Jún 2014, 11:59:21
mohol by som namiesto ako som pisal v Lucenci poskytnut dva modely pre tuto vystavu a je to aj o polku blizsie.

1. MOC - hrad aspon by bol cas ho dorobit do finalu , rozmer: 2x3 velke sede podlozky
2. M:Tron kriznik s mensou zakladnou (ktory by som dovtedy dostaval) zakladna ma rozlohu 6 ciernych space podloziek
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 02. Jún 2014, 12:01:52
Zvladol by si spravit Levicky hrad (https://www.google.sk/search?q=levicky+hrad&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=e0uMU4GlIMnT4QSv1oCACQ&sqi=2&ved=0CDoQsAQ&biw=1920&bih=1099) ? V jeho areali je aj Tekovske Muzeum, kde budeme vystavovat.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 02. Jún 2014, 15:10:32
jedine keby zburam moj moc lebo uz nemam sedu .. :/ a teraz ani love na lego lebo mam prioritu opravit auto takze asi nie
kazdopadne ak hrad pojde do lucenca do terminu tejto vystavy budem mat hotovu M:Tron expoziciu - kriznik + taziaca a pristavacia plosina .. takze toto by som mohol poskytnut sem trosku space :)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 18. August 2014, 12:04:47
Oficialny plagat k vystave v Leviciach.

[attachimg=1]
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: STARHAWK on 20. August 2014, 09:17:34
Takze kto tam bude v Nedelu ? Ja predpokladam ze pridem skor v nedelu aby som sobotu este mohol prerabat AT-AT a teren pod nim. Ostatne detaily sa daju na mieste dorobit a vecina uz je predpripravena.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 20. August 2014, 09:35:02
Mikel, Budo a ja tam budeme oba dni, Liondee v nedelu. Pridu este jz77, Paliason a Phoenicis na jeden z dni.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: phoenicis on 20. August 2014, 12:12:06
Quote from: STARHAWK on 20. August 2014, 09:17:34
Takze kto tam bude v Nedelu ? ...

Tiež to vidím až na nedeľu ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: MiKeL on 20. August 2014, 12:18:44
Quote from: phoenicis on 20. August 2014, 12:12:06
Tiež to vidím až na nedeľu ;)

Mas to narocne  >:D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: STARHAWK on 20. August 2014, 12:29:52
Quote from: KLF on 20. August 2014, 09:35:02
Mikel, Budo a ja tam budeme oba dni, Liondee v nedelu. Pridu este jz77, Paliason a Phoenicis na jeden z dni.

Parada, aspon bude s kym pokecat, mozme prebrat Lugbulk napr. Donesem si nove tricko z JUESEJ s motivom SW a lega - asi take nik nema u nas.

Skusim  si to zorganizovat aby som dosiel skoro, naposledy som vyrazal po 9tej a pred 12tou som dorazil, tak podobne by som mohol aj teraz, mozno o hodku skor vyrazit.

Celu Sobotu musim upravit AT-AT nech tam potom zlozito nemusim riesit aby to nekidnlo.

Pripravte mi znova taku velku vytrinu, vyditelnu z 3 stran min.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: MiKeL on 20. August 2014, 13:47:29
Tak do levic to mas asi hodinu cesty, takze ked vyrazis o tu hodinu skor (cca 8h rano), tak si tam asi v case, ked budeme aj my zacinat v ten den ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 25. August 2014, 15:25:02
Tak vystavu sme cez vikend uspesne nainstalovali!;) Ako vzdy sme si popritom uzili kopec zabavy. ;D Na instalacii sa nas prestriedalo viacero clenov - Budo, MiKeL,  KLF, LionDee, Paliason s Nemeniou, Starhawk, matt251 (dik za pomoc!), Janicko, jz77 a Jago s rodinou! ;) Najvacsie penzum manualnej prace vykonal ako vzdy Budo, ktoremu patri mimoriadna vdaka! (y)
Ako vystavovatelia sa na tejto vystave zucastnuju: Budo, drdano, edward193, Jago, janicko, jz77, kamil, KLF, liondee, michalmartinec, mesje, MiKeL, Paliason, paradisamaniak, SkiFi, STARHAWK, Veve. Dakujeme samozrejme ale aj tym, co nam pomahali a podporovali nas! ;) (y)

Par mojich fotiek z instalacie (https://plus.google.com/u/0/photos/109785128231951746803/albums/6051486548815110961), ale ja som moc nefotil - hlavny dokumentarista bol Mikel. ;)



Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: MiKeL on 25. August 2014, 17:51:42
Priebeh instalacie zachyteny mojim aparatom. (https://plus.google.com/u/0/photos/109785128231951746803/albums/6051529621171469009)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 26. August 2014, 08:03:46
pekne to tam je skoda ze sa nedalo prist ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: liondee on 26. August 2014, 15:01:04
To video je najlepsie :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 26. August 2014, 18:41:14
A este jedna fotecka z Levic - aj s Janickom, ktory nas prisiel pozriet ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: MiKeL on 26. August 2014, 19:45:43
To si kde vyhrabal? ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 26. August 2014, 23:34:32
To Janicko vyhrabal. (https://www.facebook.com/Hollandpub/photos/a.968220513205022.1073741901.159695740724174/968222839871456/?type=3&theater) ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: MiKeL on 27. August 2014, 08:32:47
Ahaaa, som si aj myslel, ze sa to niekde na ich stranke objavilo, kedze to fotila ta neznama dievcina ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 31. August 2014, 18:24:44
http://vimeo.com/104599796
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: Buďo on 01. September 2014, 21:58:35
Zastávka v Levicach na výstave.Zábava pre deti každého veku pokračuje.I ja som si postavil čosi  :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: GentlemanA15 on 05. September 2014, 14:35:36
Dnes som bol omrknúť výstavu. Super zážitok vidieť vaše výtvory "live". Paliason-ove modely sú neskutočné, vláčiky taktiež. Technic poľnohospodárska technika --------> :o :o. Naopak, nezaujal Sydney Opera, mám pocit, že to mohlo byť ešte viac vymakanejšie (čo mi potvrdil aj otec :D).

Čo však mrzí, je návštevnosť. Pýtal som sa slečien, čo ta pracujú, koľko majú návštevníkov a že takmer nikto. Ja s fotríkom sme boli dnes jediní. Určite má na tom značný podiel aj fakt, že už začala škola.

Každopádne, super výstavička  (y)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: STARHAWK on 25. September 2014, 11:02:41
Ako je to s priebeznou navstevnostou ? Kolegina ked tam bola tak tam bolo dostatok ludi.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 25. September 2014, 15:10:47
ako to bude po vystave s prepravou? Sice je este dost daleko ale predsa len by osm rad vedel ako a kde si mam prevzat potom hradisko :D + ci je moznost mi to priviezt alebo si musim pozicat auto s takym kufrom na odvoz.  + stale nemam preplatene naklady s prepravou hradu k Jagovi. 

Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 01. Október 2014, 18:01:58
Quote from: STARHAWK on 25. September 2014, 11:02:41
Ako je to s priebeznou navstevnostou ? Kolegina ked tam bola tak tam bolo dostatok ludi.

Do dnešného dňa 1998.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: STARHAWK on 02. Október 2014, 11:40:46
Quote from: KLF on 01. Október 2014, 18:01:58
Do dnešného dňa 1998.


ved to je celkom dobra navstevnost na ten region ci nie ?

Budem treba info ako:
- aku rocnu navstevnost mali v r 2013, 2012
- aku mali najnavstevovanejsiu vistavu 2r dozadu - kolko navstevnikov a za ake obdobie (aby sa dal vypocitat navstevnost na den)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 02. Október 2014, 11:49:54
Je to slusna navstevnost - priznam sa, ze aj mna to prekvapilo. Ostatne statisticke udaje vyzistime po skonceni vystavy.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 17. Október 2014, 14:02:08
ako je to s vystavou a prevozom modelov ? Kvoli velkosti hradu budem musiet trosku planovat prepravu. Ak by sa to dalo prapravit az do Senice bolo by to vitane.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 17. Október 2014, 14:04:51
Budeme sa snazit vybavit dodavku a v tom pripade by sme Ti to dovezli domov.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 20. Október 2014, 11:53:59
Quote from: KLF on 17. Október 2014, 14:04:51
Budeme sa snazit vybavit dodavku a v tom pripade by sme Ti to dovezli domov.

ok a dokedy je vystava nemala uz davno skoncit ci sa to predlzilo ?
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: Administrator on 20. Október 2014, 11:58:01
[attachimg=1]
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: STARHAWK on 20. Október 2014, 17:52:48
SI ZABIL !!!!

:D :D :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 22. Október 2014, 10:49:09
Quote from: Administrator on 20. Október 2014, 11:58:01
[attachimg=1]

jaj nevsimol som si som bol v tom ze to je do 14.10.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 09. November 2014, 12:10:44
Buducu sobotu 15.11. ideme burat vystavu v LV. Vie niekto zohnat lacno dodavku? Lebo v pozicovni je to strasne drahe. :/

Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matt251 on 11. November 2014, 14:45:38
Quote from: KLF on 09. November 2014, 12:10:44
Buducu sobotu 15.11. ideme burat vystavu v LV. Vie niekto zohnat lacno dodavku? Lebo v pozicovni je to strasne drahe. :/

Ak sa bude dat, tak pridem pomoct.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matej on 11. November 2014, 16:12:00
Mohli by ste dake video urobit? ;)Bol by som vdacny. Alebo popripade stacia fotky. Mislim ako sa to zmensuje vsetko do krabic ;). Dakujem
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: liondee on 11. November 2014, 16:48:48
Quote from: matej on 11. November 2014, 16:12:00
Mohli by ste dake video urobit? ;)Bol by som vdacny. Alebo popripade stacia fotky. Mislim ako sa to zmensuje vsetko do krabic ;). Dakujem

Myslím že na také veci čas nie je. Budeme radi keď to spraceme a pôjdeme ta het.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: MiKeL on 11. November 2014, 16:58:05
Quote from: liondee on 11. November 2014, 16:48:48
Myslím že na také veci čas nie je. Budeme radi keď to spraceme a pôjdeme ta het.

No kym si spraces svoje, tak ja ta stiham nafotit  O0 Otazne je, ci sa mi bude chciet  O:-)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matej on 11. November 2014, 17:17:12
Quote from: MiKeL on 11. November 2014, 16:58:05
No kym si spraces svoje, tak ja ta stiham nafotit  O0 Otazne je, ci sa mi bude chciet  O:-)
Quote from: liondee on 11. November 2014, 16:48:48
Myslím že na také veci čas nie je. Budeme radi keď to spraceme a pôjdeme ta het.
;D ;D nemusis to ti fotit kedze mas asi tam celu dodavku lega :)). Ak sa ti bude chciet tak to odfot ak nee tak nic sa nedeje. :)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 11. November 2014, 17:19:51
Hlavne zatial ziadnu dodavku nemame - takze zatial sa tam ani hrabat nemusime. ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matej on 11. November 2014, 17:22:14
Quote from: KLF on 11. November 2014, 17:19:51
Hlavne zatial ziadnu dodavku nemame - takze zatial sa tam ani hrabat nemusime. ;)
:-\ :-\ no to musite poriesit lebo to nesmestite do aut. Inac som videl ze Liondee ma kamion lego set 6367 ;D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matt251 on 11. November 2014, 18:17:22
Quote from: KLF on 11. November 2014, 17:19:51
Hlavne zatial ziadnu dodavku nemame - takze zatial sa tam ani hrabat nemusime. ;)

Dodavka ma z LV  kam?  do BA alebo nebodaj rozvoz po SR
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 11. November 2014, 18:43:12
To uvidime, ale do BA urcite. Idealne na oba dni - vtedy vieme rozviezt vsetkym. Pozicovne su drahe jak hovado!
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matt251 on 11. November 2014, 18:45:57
no skusim sa popytat znamych... Ale neviem ci by bolo vyhodne ist z NZ do LV a potom do BA a spat... a toto spravit este raz...Ak nieco zistim , tak ti napisem spravu
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 11. November 2014, 19:54:31
mam viac znamych co maju vacsie firmy a aj zopar dodavok vlastnych .. mozno by sa dala jedna zjednat ale ak by to bol na cely den myslim, ze tie firmy by bez nich boli dost ochromene vsetko su to ludia co rozvazaju kvnta materialu na rozne instalacie .. hmm mozem skusit popytat
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: Buďo on 11. November 2014, 20:37:15
Quote from: SkiFi on 11. November 2014, 19:54:31
mam viac znamych co maju vacsie firmy a aj zopar dodavok vlastnych .. mozno by sa dala jedna zjednat ale ak by to bol na cely den myslim, ze tie firmy by bez nich boli dost ochromene vsetko su to ludia co rozvazaju kvnta materialu na rozne instalacie .. hmm mozem skusit popytat

Určite sa popýtaj a daj vedet či sa zdarilo  ;) Treba nám ju ako soľ!
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 11. November 2014, 21:30:53
este otazka v ktory den sa bude nakladat demontovana vystava? hned 14 teho ? idealna by bola sobota.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 11. November 2014, 21:51:31
Quote from: SkiFi on 11. November 2014, 21:30:53
este otazka v ktory den sa bude nakladat demontovana vystava? hned 14 teho ? idealna by bola sobota.

To uz si ale robis kozy, nie?

http://www.tatralug.sk/forum/index.php?topic=641.msg12365#msg12365
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: liondee on 11. November 2014, 22:00:07
Quote from: SkiFi on 11. November 2014, 21:30:53
este otazka v ktory den sa bude nakladat demontovana vystava? hned 14 teho ? idealna by bola sobota.

Buducu sobotu 15.11. ideme burat vystavu v LV. Vie niekto zohnat lacno dodavku? Lebo v pozicovni je to strasne drahe. :/
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: STARHAWK on 12. November 2014, 20:17:44
O kolkej tam uz budete ?
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 12. November 2014, 20:18:23
Cca od 9:00 by sme chceli.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 14. November 2014, 12:57:05
Dnes bola ukoncena nasa dalsia vystava. Citujem z mailu od p. riaditela Tekovskeho muzea: "Počet návštevníkov 4177. ĎAKUJEM ZA VYNIKAJÚCU VÝSTAVU." ;) Myslim, ze mozeme byt vzhladom na rozsah vystavy a region aj my spokojni. (y)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matt251 on 14. November 2014, 18:49:04
Asi je to narychlo, ale nemate niekto cestu cez NZ a miesto pre jedneho stopara  ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: SkiFi on 14. November 2014, 21:58:50
super! :)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matej on 16. November 2014, 09:37:20
Ako bolo?  ;)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 16. November 2014, 09:50:26
Celkom fajn. ;) A matt251 aj co to nafotil. ;) Na burani sa zucastnila celkom dobra zostava - Budo, Jago, jz77 s detmi, KLF, LionDee, matt251, MiKeL, Paliason s Katkou a STARHAWK. ;)

[attach=1] [attach=2] [attach=3] [attach=4] [attach=5] [attach=6] [attach=7] [attach=8] [attach=9] [attach=10] [attach=11] [attach=12] [attach=13] [attach=14] [attach=15] [attach=16] [attach=17] [attach=18] [attach=19] [attach=20]
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matej on 16. November 2014, 10:11:00
Parada diky Matt251!  Pekne nicenie >:D. Este jedna otazocka LionDee ti to kam potom davas ked skonci vystava? :))
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: liondee on 16. November 2014, 10:42:18
Mam to na izbe v krabiciach na posteli, na zemi, na skriniach a policiach.   >:D . Ale asi 5-6 stavieb ide do búrania aby vznikli zas nové :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matej on 16. November 2014, 10:44:51
Jasne :),jasne nemozu byt stale iste stavby.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 16. November 2014, 16:39:08
A este par fotiek od matt251 z burania...

[attach=1] [attach=2] [attach=3] [attach=4] [attach=5] [attach=6] [attach=7] [attach=8] [attach=9]


...a z rozoberania Halickseho zamku. ;)

[attach=10] [attach=11] [attach=12] [attach=13] [attach=14] [attach=15] [attach=16]
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matej on 16. November 2014, 18:34:51
Liondee tu fotku si daj na Facebook na status :D napis. V sobotu som mal pracovnu, bol som rozobrat moje draho cenne vecicky pri tich poslednich vecickach uz som aj zaspla ;D.
Halicsky zamok je nadherny,opatrne aby sa to nerozbilo ;),inac prvy krat ked som kukal fotogaleriu videl som ten hrad som misle ze to je Bratislavsky mi to pripominalo.
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: Buďo on 16. November 2014, 20:44:52
Super bolo ,rozobrali , pokecali ,pobavili ,pobalili čo to ešte rozvozili i po BA .Deň ubehol ,ako voda  :)
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: KLF on 09. Jún 2015, 13:29:57
Este som nasiel fotky Starhawkovho Hothu. ;)

[attach=1] [attach=2] [attach=3]
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matt251 on 09. Jún 2015, 13:42:35
Ani som nevedel ze to bolo nejak motorizovane ked tam vidim trcat to trafo. Co to vlastne pohanalo?
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: Paliason on 09. Jún 2015, 14:10:38
v tej základni bolo osvetlených zopár displeyov PF ledkami...dala sa akurát intenzita svietivosti meniť tým vlakovým ovládačom.

Matúš, nebodaj si si myslel, že tie AT-čka tam kráčali, všetci behali-strielali a ešte aj výchrica tam fučala ?  :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: matt251 on 09. Jún 2015, 14:25:22
tiez som typoval ze to bude len vysvietene ako stromcek..ale tajne som dufal ze aspon delo straziace pevnost sa mohlo otacat.

ale chodiace ATcko by som uvital :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: phoenicis on 09. Jún 2015, 14:47:23
Quote from: matt251 on 09. Jún 2015, 14:25:22
...ale chodiace ATcko by som uvital :D

Bol by trošku problém s tým, ako ho otočiť, aby sa obrátilo a šlo späť :P
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: GentlemanA15 on 09. Jún 2015, 15:04:26
Quote from: phoenicis on 09. Jún 2015, 14:47:23
Bol by trošku problém s tým, ako ho otočiť, aby sa obrátilo a šlo späť :P

By muselo chodiť do kruhu, ako kosačka....stačí do stredu zatĺcť nejaký kolík + motúz a epická bojová scéna je na svete  :D
Názov: Re: "Tekovské kocky" - Levice (28.8.2014 - 14.11.2014)
Post by: STARHAWK on 09. Jún 2015, 15:27:27
AT-AT a chodit ? Som to v Lucenci asi 2h tusim do 3 v noci staval na nohy aby to vobec ustalo :D