Je to zevraj najvacsia vystava v Madarsku, nasiel som len info po madarsky, vstupne 2000 Ft. Zvazujem, ze by som sa tam isiel pozriet, chcel by sa niekto pridat a zlozit sa na cestu z BA?
vstupne iba 5€, 1.5 hodiny autom z BA , idem ak mas volne miesto .
Pridam sa , ak je volne miesto ;)
Quote from: Buďo on 17. Február 2024, 14:48:01
Pridam sa , ak je volne miesto ;)
To sme zatial traja.
Odchod z BA by bol kedy (čas) a kde? Ak by bol odchod v správnom čase pridal by som sa. :)
Quote from: matej on 19. Február 2024, 16:33:13
Odchod z BA by bol kedy (čas) a kde? Ak by bol odchod v správnom čase pridal by som sa. :)
Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.
Quote from: walrus on 19. Február 2024, 17:13:07
Mne je to predbezne jedno, zatial bude ako povie Duro a Budo.
Ja viem byť v BA na hlavnej vlakovej stanici o 10:05 ak nebude meškať vlak skôr mi to veľmi nepasuje čo sa týka spojenia do BA navrhujem teda stretnutie okolo 10:30 v Bratislave.
Quote from: matej on 20. Február 2024, 15:25:58
Ja viem byť v BA na hlavnej vlakovej stanici o 10:05 ak nebude meškať vlak skôr mi to veľmi nepasuje čo sa týka spojenia do BA navrhujem teda stretnutie okolo 10:30 v Bratislave.
Mne to je v zasade uplne jedno, ale prave som si pisal s Durom, ze by chcel co najskor rano kym tam nebude vela ludi, tak zalezi co povie Duro a Budo.
Quote from: walrus on 20. Február 2024, 21:27:26
Mne to je v zasade uplne jedno, ale prave som si pisal s Durom, ze by chcel co najskor rano kym tam nebude vela ludi, tak zalezi co povie Duro a Budo.
Okej tak teda prídem skôr viem byť aj o 8 na hlavnej.
Viem byt v sobotu o 8:00 na hlavnej v BA :)