Autor Téma: Kvalita LEGA  (Prečítané 7041 krát)

Odhlásený papluh

• Príspevkov: 2445
Re: Kvalita LEGA
« Odpoveď #45 : 12. Jún 2018, 10:46:27 »
Alebo sa tu objaví nejaký neznámy predajca, ktorý bude chcieť platby predom :D Však klasické sety sú neporovnateľné s aktuálnymi  >:D

Ešte je tu možnosť to Kragle-ovať   :-X
« Posledná zmena: 12. Jún 2018, 10:56:10 od papluh »

Odhlásený papluh

« Odpoveď #46 : 06. December 2018, 10:01:39 »
LEGO priznalo chybu s lámavosťou dielov (154 (New Dark Red), 192 (Reddish Brown) and 308 (Dark Brown).) a že je to napravené. Asi by nemal byť problém nechať vymeniť čokoľvek danej farby.
https://www.brickfanatics.com/the-lego-group-announces-quality-fix-for-reddish-brown-pieces/

Odhlásený KLF

• Príspevkov: 4444
    • Moja zbierka
« Odpoveď #47 : 02. Január 2019, 11:41:14 »
Praetor, otvoril si ten set? Ak ano - pozri prosim Ta farebny odtien Bricku 2x3 DBG. Jeden ambasador pisal, ze miesto DBG mal ten brick farbu medzi LBG a DBG. A ze to zazil aj u inych setov od LEGA (co pozname aj my). A manager mu odpisal ze to nie je chyba, ale vyhoda - ze vela ludi je rado, ze ma novy odtien farby. ;D ;D ;D

Odhlásený Praetor

• Príspevkov: 480
« Odpoveď #48 : 02. Január 2019, 12:55:10 »
Ešte som nestihol ale už sa teším na nové farby...  ;D

Odhlásený papluh

« Odpoveď #49 : 01. Február 2019, 15:49:40 »
Všimol som si, že sa mi začali odlepovať nálepky na Kwik-E-marte.
Zaujímavé je, že len tie s odhaleným bielym podkladom aj to čo sú len na prednej stene - nápisy "Kwik" "Mart" "Parking Only" či "Jackpot".
Červený poster alebo biele vnútri sú ok. Pritom sú z toho istého aršíka.

Model si síce prešiel pár výstavami, ale doma bol v poličke na svetle ale nie priamo na slnku.

potvrdil mi to aj jeden človek zo zahraničia, že sa to deje

Inak včera vyplnené na stránke, dnes potvrdené zaslanie. Ani si nepýtali nič na overenie. Asi majú skúsenosť  >:D